кожаный диван4

Оригінальний шкіряний диван – його форма змусить вас посміхнутися

Є багато істот у світі, які чарівні на стільки, наскільки і небезпечні. Цей шкіряний диван виконаний у формі ондого з таких істот, на вигляд смішних, десь неповоротких, величезних і досить небезпечних у своєму звичному середовищі.

шкіряний диван

У зоопарку вам навряд чи з’явиться можливість доторкнутися до такої тварини, а якщо і вдасться, то явно не безкоштовно. Але є альтернатива і можливість замовити і придбати цілого бегемота в оригінальний розмір, але не живого, а його копію у вигляді шкіряного дивана.

Створений Максимо Рієра, як частина його колекції меблів у вигляді тварин, це скульптурна фігура гіпопотама, з бічним вирізом для сидіння двох трьох осіб, або одного (якщо його комплекція схожа на фігуру цієї тварини)). 

шкіряний диван1

Цей шкіряний диван, є точною копією дорослого самця навколоводних видів африканських ссавців та чудовим твором мистецтва.

Цей предмет меблів має досить значні розміри, але тішить те, що він не важить три тонни, як реальний бегемот. Дві дорослі особи зможуть спокійно впоратися з переміщенням цього шкіряного дивана в іншу кімнату або квартиру.  

шкіряний диван2

Маючи такий шкіряний диван, Ви можете забратися на спину бегемота з тилу і попросити вас сфотографувати, а після поділитися фотографією з друзями в соціальних мережах, навряд хтось зможе зрозуміти, що це не справжня тварина))))

Прокрутити вгору