Три розумні компонування, щоб максимально використати невелику кухню

Незважаючи на те, що кухня нібито стала серцем дому, зростаючи в розмірах і видатності та об’єднуючи вітальні та їдальні, багато хто з нас, міських мешканців, стикаються з протилежною ситуацією, стискаючи кухні у все менших просторах.

Зараз дуже часто можна побачити, що кухня займає одну сумну на вигляд стіну вітальні, або доводиться переміщатися по крихітних кухнях. Але якщо ви хочете додати трохи характеру кухні, коли вона знаходиться в центрі вашого житлового простору, і збільшити кількість місць для зберігання та характер, є кілька розумних дизайнерських рішень, які можуть допомогти. Ми вибрали кілька наших улюблених.

Відкритий план П-подібної форми

Більшість людей, які зараз живуть у квартира, стикаються з проблемою об’єднання кухонь і обідніх зон у вітальні. Трюк полягає в тому, щоб розрізнити зони для приготування їжі та відпочинку, які раніше були в одному просторі, встановивши U-подібну кухню. Це одразу створило додаткову поверхню, на якій можна подавати їжу або використовувати як бар. Це також забезпечило стіну, біля якої можна було поставити банкетку, чого власники справді хотіли.

Відкритий камбуз

Кухня на камбузі є досить знайомим макетом, але ця ідея від невеликої, але геніально спроектованої квартири додає трохи більше вишуканості у зоні відкритого планування. Перш за все, камбуз функціонує як прохід з одного кінця квартири в інший, уникаючи закриття будь-яких просторів дверима. Хоча він значною мірою відокремлений від зони відпочинку та їдальні стіною, великий відкритий простір дозволяє одній стільниці служити барною стійкою, так що Зої може бути в центрі подій під час розваг. Останнім розумним штрихом є дзеркало в задній частині кухні, яке відображає вітальню, а також нескінченно відбиває світло навколо дзеркал у задній частині цієї кімнати.

Диво в одну стіну

У повністю відкритому лофті архітектор створив надзвичайно продуманий дизайн класичної одностінної кухні. По-перше, він вбудований на зовнішню стіну ванної кімнати, яка розташована в мармуровому ящику посередині квартири. Розумні горіхові шафи приховують пральну та посудомийну машини, а також пропонують трохи відкритих полиць і багато речей для зберігання у верхніх шафах. Він може виглядати компактно, але в ньому є все, що потрібно, щоб готувати «великі страви» та розважати гостей.

Прокрутка до верху