golye-steny_2

Як відкрити для себе красу голих стін

Існує невимовна кількість варіантів, що дозволяють цікаво декорувати спальню за допомогою настінних елементів, будь то картини, різні підвісні кашпо або панно.

golye-steny

Однак якщо оформлення інтер’єру загрожує проїсти дірку в сімейному бюджеті, та й не хочеться сильно захаращувати простір непотрібними предметами, краще звернути увагу на тренд, що набирає популярність, і зовсім залишити стіни голими.

Як правило, відмова від декоративних елементів допомагає привнести в інтер’єр деяку легкість і безневинність. Так само ніщо не відволікатиме увагу глядача від розставлених акцентів: відсутність аксесуарів легко заповниться складними геометричними формами, фактурами та кольорами. Наприклад, чорного кольору ламінат або предмети меблів заграють новими фарбами і будуть виглядати особливо на білому тлі.

golye-steny_1

Слід розуміти, що такі нестандартні рішення вимагають ретельної підготовки: нерівність голих стін не додасть акуратності інтер’єру.

Також з особливою уважністю потрібно підійти і до колірного рішення: не тільки чисто білий колір може вигідно підкреслити переваги інтер’єру. З цим завданням так само чудово впораються такі кольори як шампань, світло-сірий та кремовий. Світлі тони не будуть відволікати увагу і дозволять працювати вільно з колірним простором приміщення.

У той же час можна піти від зворотного, і виділити стіну яскравою структурною плямою, це надасть особливий арт-футуристичний шик кімнаті.

Введення подібного мінімалістичного рішення особливо виграшно виглядає в будинках, що мають складне або нестандартне планування: наприклад, наявність мансардних або панорамних вікон, або шестикутна форма кімнати – вже сама по собі знахідка вигадлива, нема чого обтяжувати її численними картинами.

golye-steny_3

Затребуваність залишати стіни голими можна пояснити ще й з модою, що зросла останнім часом, ламати стереотипи, ставити нові тренди.

Тут не обійшлося без цього: предмет теоретично повинен бути на стіні, але все ж таки його там немає.

Стилістичний напрямок, в якому облаштовується інтер’єр, також обумовлює використані аксесуари. Той самий мінімалістичний скандинавський стиль не передбачає жодних картин на стінах.

Таким чином, ніколи не слід боятися експериментувати. Правильно розставлені акценти стануть запорукою затишку в будинку, якою б божевільною ідея не здавалася спочатку.

Прокрутити вгору