Зробіть ці 3 речі, щоб скинути кілограми в 2024 році

Коли справа доходить до новорічних обіцянок, втрата ваги та покращення фізичної форми зазвичай очолюють список. Але, як ми всі знаємо, започаткування абсолютно нового стилю життя, коли годинник б’є північ, може збільшити ймовірність того, що ви кинете палити, перш ніж ви зробите будь-які важливі зміни.

Основна причина, по якій люди не виконують новорічну обіцянку до лютого, полягає в тому, що вони намагаються почати надто багато в один і той же час, і це закінчується виснаженням. Щоб уникнути цього, закладайте основу здорових звичок час від часу турбуйтеся про дефіцит калорій для схуднення в січні.

Заклавши основу для здорових звичок зараз, ви можете сподіватися на справжні зміни після нового року — без обмежень під час свят, каже вона. Ось три речі, які дієтолог рекомендує зробити прямо зараз, щоб скинути кілограми у 2024 році.

Грудень – закладати фундамент здоров’я

Почати наш дефіцит у січні є трохи реалістичнішим, оскільки у нас є більше часу для цього. Але це не означає, що грудень має бути промивним. Ми можемо використати його на нашу користь. Якщо ви зосередитеся на цих трьох речах… вгадайте, на чому ми зосередимося в січні? Просто на вході в дефіцит калорій. Нам не потрібно намагатися створити мільйон різних звичок одночасно.

1. Почніть оптимізувати білок

Блек каже, що перша зміна, яку ви повинні зробити зараз, це почати оптимізувати білок під час кожного прийому їжі. Це означає, що ви повинні отримувати від 20 до 30 грамів білка на сніданок, обід і вечерю, що становить 60-90 грамів на день. Це дорівнює приблизно повній долоні білка за один прийом їжі, зазначає експерт зі схуднення.

Почніть формувати звичку робити це зараз — таким чином, коли ми використовуємо цю звичку в січні, ви вже створили її — це зроблено.

2. Збільште споживання води

Якщо ви хочете схуднути, важливо залишатися зволоженим. Збільшивши споживання зараз, ви можете видалити це зі свого списку справ на потім.

3. Більше рухайтеся

Ваша дієта може почекати до січня, немає жодних причин відкладати тренування, навіть якщо ви робите це в помірних кількостях. Давайте зосередимося на тому, щоб трохи активізувати наші рухи.

Зокрема, вона рекомендує збільшити кількість кроків як простий спосіб збільшити фізичну активність, не відчуваючи себе клопіткою.

Подивіться, де в середньому падає ваша кількість кроків, і поставте собі за мету зробити ще 1000–2000 кроків до кінця грудня. Це допоможе нам набагато легше перейти до дефіциту в січні, тому що нам не потрібно зосереджуватися на вході в дефіцит і одночасному збільшенні.

Прокрутка до верху