10 кольорів штор, які варто вибрати під сірі стіни

Хоча деякі можуть сприймати сірий колір як похмурий відтінок, насправді це динамічний відтінок із відтінками та тонами, здатними викликати будь-які емоції. У діапазоні від темно-вугільних тонів до м’яких олов’яних відтінків, сірий може похвалитися силою перетворювати будь-який простір на краще, якщо це зробити правильно.

Якщо ви готові віддати нейтральному відтінку те, на що він справді заслуговує, вам потрібно знати, як найкраще доповнити його аксесуарами. Попереду 10 ідей штор, які можна поєднати з сірими стінами, які роблять будь-який простір — від спальні до вітальні — зовсім не нудним.

01з 10

Чорний і красивий

Якщо ви працюєте з м’яким димчасто- сірим кольором фарби, підвищте холодність вашої кімнати, додавши чорні акценти. Стілець і комод — гарний початок, але пара чорних штор пов’язує весь образ разом. Старий турецький килим із тонким кольором не дає речам виглядати надто темними чи тьмяними.

02з 10

Нейтральний з малюнком

Якщо ви прагнете створити привабливий, елегантний простір, нейтральні кольори, безсумнівно, є вашим вибором. Ми закохані в це поєднання темно-темного простору з абстрактною шторою з кремовим і чорним кольорами.

03з 10

Сірий з теплими акцентами

Хоча нам подобається таке поєднання світлих стін і темних штор, сірі відтінки з блакитними відтінками можуть зробити кімнату прохолодною, а для деяких – надто суворою. Додавання теплих тонів, таких як горілий апельсин і жовтий, і фурнітури, як-от латунь і кедр, привносять баланс у будь-яку кімнату, роблячи її більш привабливою та затишною. Нам також подобається, як поєднання у цій вітальні може похвалитися шармом старого світу в сучасному стилі.

04з 10

Відповідні сірі

Вигляд у тон завжди виглядає дорогим, і ця кімната випромінює атмосферу розкоші. Набір темно-вугільних оксамитових штор сам по собі виглядає піднесеним, але відповідний колір стіни підносить речі ще далі. Додавання додаткового кольору, який відповідає тим самим відтінкам, створює бездоганне поєднання. Це королівсько-блакитне ліжко з різними тонами виглядає неймовірно розкішним.

Якщо у вас уже є штори, найкращий спосіб ідеально підібрати фарбу – взяти зразок кольору в місцевій фарбовій майстерні. 

05з 10

Рожевий з візерунком

Сірий так само універсальний серед нейтральних, як білий або коричневий, і, як і будь-який інший нейтральний колір, сірий є ідеальним фоном для штор з принтом. Нам подобається, як у цій кімнаті використано світле олов’яне полотно, а портьєри – доповнення до краватки у відтінках рожевого, білого та бірюзового. І найкраще те, що ви можете вибрати ефектний принт, не відчуваючи, що це занадто багато, завдяки тонкому кольору стіни.

06з 10

Все біле

Білий чудово підходить для приміщень, які потребують освітлення, але білий простір, насичений природним освітленням, іноді може здатися дещо приголомшливим. Світлий відтінок сірого каменю на стінах і шторах діє як фільтр для яскравого світла та робить кімнату елегантною, але не виглядає надто різкою.

07з 10

Штори в градаціях сірого

Найкраща частина сірого кольору полягає в тому, що ви можете поєднувати відтінки й тони без їх зіткнення. Спробуйте середні тони на стінах, контрастуйте зі світлими тонами на шторах і доповніть решту вашої кімнати всіма відтінками між ними.

08з 10

Прозорий сірий

Світлий, теплий сірий колір на ваших стінах виглядатиме неймовірно з темно-вугільними портьєрами. Але якщо ви бажаєте не жертвувати кожною унцією природного світла заради доповнення, розгляньте варіант легкої білизни як найкраще з обох світів. 

09з 10

Красива в рожевому

Хоча сірий колір може бути не очевидним вибором для кімнати для дівчинки, сучасний варіант неймовірно крутий і все ще такий милий. Додавання пудрово-рожевих штор робить його жіночним і доречним для маленької дівчинки, але не виглядає надто милим.

10з 10

Текстуровані нейтральні

Для деяких колір є основним джерелом дизайну, а деякі кімнати покладаються на текстуру, щоб прикрасити простір. Ця кімната може похвалитися текстурою на кожному кроці, навіть на шторах. Прикрасьте нейтрально-сірі стіни такою ж нейтральною шторою, яка, на перший погляд, виглядає зовсім не нудно.

Прокрутити вгору