11 жовтих кухонь, щоб принести сонце в приміщення

У сірі дні середини зими наші думки повертаються до життєрадісних ідей декорування, які принесуть трохи сонячного світла, якого нам зараз так не вистачає. Фарбування кімнати в жовтий колір (або використання жовтих акцентів ) — це вірний спосіб привнести трохи радості у ваш інтер’єр, і хоча це може здатися сміливим, сміливим висловлюванням, цей колір може бути напрочуд простим у використанні. 

Він добре поєднується з простими білими стінами або блідо-рожевими тонами, і чудово поєднується з теплими дерев’яними стільницями. Любителі кольорів можуть вибрати сонячні відтінки або більш гірчичний, тоді як ті, хто шукає щось більш тонке, повинні звернути увагу на теплі нейтральні жовті відтінки. Прокрутіть униз до наших улюблених ідей для жовтих кухонь.

1. Кухня у цьому лондонському таунхаусі, пофарбована в літній відтінок. Цитрусові тони також підібрані в плитці.

2. Якщо повністю жовта кухня для вас – це занадто, скористайтеся порадою і просто пофарбуйте одну ключову частину в жовтий колір. Тут острів виділяється на тлі загальної кольорової гами блідо-рожевого кольору з комодом темно-оливкового кольору, який закріплює кімнату.

3. Жовтий і блідо-рожевий — це перевірене та справжнє поєднання, яке чудово підходить для сільської кухні. У своєму фермерському будинку дизайнер поєднала рожевий на стінах і дерев’яних виробах із кухонними шафами, пофарбованими в жовтий.

4. Шафи в крихітній квартирі в Стокгольмі також пофарбовані в жовтий, які вловлюють сонячне світло, що проходить через гігантські вікна над стільницею.

5. Злегка гірчичний жовтий може чудово виглядати з теплими тонами коричневого та чорного. Шафи пофарбовані і чудово поєднуються з чорними стільницями та островом.

6. Ця кухня в лондонському будинку є ще одним прикладом того, як добре поєднуються жовтий, чорний і дерево.

7. Дизайнер хотіла створити відчуття дива. Здобувши старовинну голландську плитку, обрала для стін жовту фарбу, яка приносить сонячне світло в кімнату навіть у найнепогожі дні.

8. Жовтий є незмінно популярним вибором, і тут дизайнер використала його для кухні свого котеджу. З білими стінами та візерунчастими тарілками, що висять на стінах, він виглядає чудово свіжим і сонячним.

9. Котедж галериста — це кабінет у сусідстві з білими стінами, які створюють фон для його творчих аранжувань мистецтва та еклектичних творів. Маленька кухня має елементи, пофарбовані в «голландський помаранчевий», що контрастує з промисловою гумовою підлогою лісового зеленого кольору.

10. Жовтий також може бути вражаючим вибором для сучасної кухні, як показує цей сучасний фермерський будинок. Плоскі шафи, пофарбовані в сонячний відтінок, є чудовою плівкою для бетонних стільниць і стін з конопляного бетону.

11. Хоча ми любимо жовтий за його життєрадісні відтінки, більш приглушені відтінки можуть бути неймовірно стильними.

Прокрутити вгору