19 помаранчевих ідей для кухні, які не дратують

Помаранчевий колір, можливо, не найпоширеніший колір на кухні, але він, безперечно, один із найжиттєрадісніших. Яскравий, сміливий та енергійний, цей відтінок, натхненний заходом сонця, що привертає увагу, достатньо унікальний, щоб оживити будь-який простір, який потребує оновлення. Це також бажана зміна спокійних нейтральних і повністю білих кухонь , які зайняли перевагу за останні кілька років. 

Хоча завжди буде місце для простих білих кухонь, тихий мінімалізм останнього десятиліття в дизайні, здається, поступається місцем сміливішим рішенням щодо таких елементів, як колір, освітлювальні прилади та інші характерні прилади .

Щоб допомогти вам отримати натхнення щодо помаранчевих кухонь (і щоб довести, що ви можете використовувати яскравий колір, не переборщуючи), ми зібрали кілька ідей. Попереду наші улюблені помаранчеві кухні, які сповнені індивідуальності.

01з 19

Виберіть акцент

Клієнти, які шукають візуального інтересу, все частіше обирають теплішу, грайливу гамму як поп-кольор, і ця акуратна помаранчева кирка є ідеальним прикладом того, як це зробити правильно. Приглушена плитка метро та блідо-сірі шафи справді дозволили їй зайняти центральне місце та стати центральною точкою кухні.

02з 19

Виберіть кілька яскравих місць для сидіння

Якщо ви не бажаєте тягнутися до чогось надто постійного в помаранчевому кольорі, полегшіть це, вибравши помаранчеві сидіння для свого кухонного острова або куточка для сніданку. Тут яскраво-помаранчеві та золотисті стільці грають із барвисто пофарбованою стелею, об’єднуючи простір у спосіб, який відчуває себе навмисно та надихає.

03з 19

Розігрійте свій холодильник

На цю веселу кухню надихнула потреба як у кольорі, так і в вишуканості, водночас залишаючись вірною естетиці середини минулого століття. За її словами, стильний помаранчевий холодильник послужив відправною точкою для решти дизайну будинку.

Яскраві, теплі відтінки холодильника гармонійно поєднуються з теракотовою основою дизайну кухні. Це чудовий спосіб доповнити теплу, затишну колірну гамму.

04з 19

Спробуйте помаранчевий гарнітур

Не всі апельсини є наднасиченими. Цей яскравий мандариновий колір трохи більше спотворює жовтий, ніж червоний, завдяки чому він виглядає яскравим, але не надто вогняним, що робить його чудовим вибором для меблів. Однак, якщо ви збираєтеся використовувати різнокольорові шафи як у верхній, так і в нижній частині кухні, зберігайте решту простору нейтральною. Нам подобається, як стійки та задня панель залишили білими, а мармур на острові підкреслює ще кілька помаранчевих тонів.

05з 19

Приймайте максималізм

Випалений помаранчевий колір на цих графічних, максималістських шпалерах ідеально підкреслює той самий колір, що й на оксамитових стільцях, надаючи тонни індивідуальності цій їдальні. Це може бути чудовим способом делікатно ввести помаранчеві тони у ваш простір, а максимальний елемент збереже дизайн збалансованим і цікавим.

06з 19

Переходьте на монохромний режим

Оскільки існує так багато різних відтінків і варіацій оранжевого, чому б не пограти з ними всіма? Помаранчеві тони добре поєднуються один з одним: від насиченого червонуватого іржі до бадьорого абрикосового. Спробуйте монохромну палітру, повільно додаючи варіації помаранчевого за допомогою аксесуарів, фарби та навіть підлоги.

07з 19

Пофарбуйте акцентну стіну

Свіжий апельсин на кухні справді може скрасити простір і додати індивідуальності. Подумайте про те, щоб пофарбувати акцентну стіну або шафи в яскравий відтінок. Просто використовуйте цей яскравий колір економно, щоб не перевантажувати простір.  

08з 19

Виділіть одну зону

Насичений горіх, натуральне дерево та мідь чудово доповнюють спалений апельсин. Для тих, хто хоче отримати дозу апельсина, не заходячи надто далеко, ця зона мийки ідеальна. Помаранчева лакова фарба вирізає зону таким чином, щоб відчувати себе теплою та привабливою, не відволікаючи погляд від решти ретельного дизайну земляних тонів.

09з 19

Вирівняйте його темними тонами

Якщо ви збираєтеся використовувати помаранчевий як основний колір, поєднуйте його з темним кольором. Зверніть увагу на бачення дизайнера тут: острів помаранчевого відтінку поєднується з мідною спинкою та вішалкою, щоб підкреслити тепло, тоді як матові чорні шафи та відповідна лінійка надають певної глибини та розміру. Більш темні тони чудово поєднують яскравість помаранчевої фарби.

10з 19

Спробуйте додаткові кольори

Блакитно-блакитний і цей жовто-помаранчевий поєднуються в доповнюючих небесних кольорах. Обидва пропонують насичений, барвистий вигляд, не змагаючись за увагу вашого ока.

11з 19

Подаруйте своїм шафам яскравий вигляд

Ця класична кухня отримала сучасне оновлення з іржавими червоно-помаранчевими шафами, які повністю приземлюють простір і перетворюють його на щось унікальне, але піднесене. Темно-сірий, бежевий, білий і сірий дають цьому кольору можливість сяяти самостійно.

12з 19

Використовуйте твори мистецтва та відкриті полиці

Якщо ви не хочете використовувати помаранчеві кухонні шафи, ви завжди можете використати помаранчевий у маленьких несподіваних образах: вибрати веселий римський штор з помаранчевим візерунком для свого вікна або знайти чудовий набір помаранчевого посуду для щоденного використання. У найменшому масштабі навіть миска з апельсинами або маленький витвір мистецтва можуть надати вашій кухні яскравих кольорів. Відкриті стелажі забезпечують чудовий простір для демонстрації цих помаранчевих товарів.

13з 19

Зробіть свій острів популярним

Ідеальне місце для апельсинового відтінку на кухні — це острів. Тут нестандартний острів, розроблений Пеком і командою, одразу прикрашає кухню історичного будинку в стилі прерій. Наші клієнти купили темний історичний будинок і хотіли створити атмосферу щасливого гостинного відпочинку. Помаранчевий острів і жовті шафи були ідеальним способом принести радість на їх кухню.

14з 19

Додайте помаранчеві аксесуари

Від свічників до посуду для бару та столового посуду, навіть усі білі місця можуть отримати колорит за допомогою кількох помаранчевих аксесуарів.

15з 19

Покладіть веселий килим

Для тих, хто соромиться інвестувати в «постійний» помаранчевий (наприклад, помаранчеві шафи або стійки), додавання м’яких штрихів, таких як доріжка на килимі, є простим способом додати трохи кольору на кухню. Дизайнер поклала на цю натуральну кухню килим із морквяно-помаранчевим візерунком, щоб додати нотки вишуканості.

16з 19

Будьте грайливими

За своєю природою помаранчевий колір веселий і грайливий, то чому б не зупинитися на ньому? Тут дизайнер вибрав помаранчеву варильну поверхню, шафи з градієнтом заходу сонця та помаранчевий декор. Це смілива палітра, яка не для слабконервних, але в цьому й весело.

17з 19

Не бійтеся неону

Хоча неоново-помаранчеві шафи не для всіх, нам подобається, як це зроблено тут. Візерункова задня панель, бірюзова акцентна стіна та чорно-біла клітчаста підлога доповнюють еклектичне відчуття.

18з 19

Виберіть Мідь

Для тих, хто більше інвестує, але соромиться використовувати повномасштабний помаранчевий колір, рекомендуємо спробувати освітлювальні прилади мідного кольору. Помаранчево-червоний колір – це елегантний варіант помаранчевого.

19з 19

Зробіть помаранчевий своїм другорядним кольором

Наявність помаранчевого кольору на вашій кухні не означає, що він повинен бути вашим основним кольором. За допомогою акцентів меншого масштабу, таких як аксесуари, настінні картини та подушки, ви можете додати помаранчеві відтінки до будь-якої колірної схеми, яка підходить із цим. Хоча блакитний тут основний колір, помаранчеві акценти додають додаткову родзинку.

Прокрутити вгору