32 ідеї кухні у синьому кольорі, які надихнуть на нові звершення

Від світлого до темного, синій – це заспокійливий відтінок, який може зробити будь-який простір розслабленим, спокійним і комфортним. В останні роки синій був одним із найпопулярніших кольорів фарби для кухні, а сині кухонні шафи набагато універсальніші, ніж можна очікувати. 

М’які кольори фарби інтер’єру, як-от дитячо-блакитний або пастельно-блакитний, створюють відчуття чіткості та свіжості, тоді як насичені тони, як-от північний і темно-синій, викликають тепло та примхливість.

Хоча немає нічого поганого в позачасовій білій кухні чи розкішному сірому дизайні, ми любимо колір, коли це можливо, особливо на кухні, де ми неминуче проводимо багато часу. Якщо ви хвилюєтеся, що яскраво-блакитний колір буде важко поєднувати, ми зібрали безліч ідей дизайну кухні для включення цього відтінку — незалежно від того, чи є у вас стільниця з білого кварцу, темного мармуру або стільниця з м’ясних блоків. Сині шафи також чудово поєднуються з хромованою, чорною та золотою фурнітурою, це залежить лише від естетики, яку ви прагнете досягти.

Розмір вашої кухні відіграє важливу роль у виборі кольору, але маленькі кухні також можуть мати багато кольорів. Якщо ви боїтеся піти ва-банк на один відтінок, подумайте про те, щоб пофарбувати кухонний острів лише в яскравий відтінок. Або поекспериментуйте з двокольоровими шафами (світлі для верхніх шаф і темні внизу). Незалежно від вашої мети, ви обов’язково знайдете надихаючий відтінок, який доповнить ваш простір.

1. Комбо зі стінами

Розіграйте драму, поєднавши темно-сині шафи з синьо-білою візерунковою панеллю, як це зроблено в цій кухні.

2. Поєднуйте світло-блакитний з мармуром

Ці димчасто-блакитні шафи виглядають шикарно та чисто, поряд із класичними сірими мармуровими стільницями та задньою панеллю. Щоб зберегти естетику, дизайнер вибирає чіткий білий колір для верхніх стін.

3. Використайте темний стиль

Створіть затишну кухню з глибоким, насиченим синім кольором. Для більш сміливого висловлювання дизайнер використовує той самий темний відтінок для шаф, стін і оздоблення.

4. Змішайте світло і темряву

Створіть контраст і глибину, використовуючи темні кольори на нижніх шафах і яскраві відтінки на верхніх.

5. Натуральна деревина

Тут дизайнер врівноважує яскравий синій з природними деревними тонами, а потім додає золоті акценти для піднесеного вигляду.

6. Зберігайте інтер’єр прохолодним

Від мармурової стільниці з сірими прожилками та світло-сірих верхніх шаф до витонченої хромованої фурнітури на середньо-блакитних шафах, дизайнер зберігає прохолодну кольорову палітру.

7. Спробуйте Бірюзовий

Не можете визначитися між синім чи зеленим? Зверніть увагу на вибравши темно-бірюзовий колір, а потім додайте шар натурального дерева та кімнатних рослин для органічного відчуття.

8. Зберігайте нейтралітет

Темно-сині шафи стали позачасовим вибором у дизайні кухні, оскільки вони поєднуються майже з будь-яким стилем будинку — від сучасного до фермерського чи прибережного.

9. Оберіть блакитний

Цей заспокійливий пудрово-блакитний колір виглядає вражаюче в поєднанні з темним деревом у центрі, а архітектурна фірма додає золоту фурнітуру для модного стилю.

10. Розфарбуйте кухонний острів

Додайте яскравих кольорів, пофарбувавши лише кухонний острів у яскравий блакитний відтінок. Щоб зберегти сучасний вигляд, дизайнер зберігає решту простору світлою та білою.

11. Оберіть спокійну тему

На додаток до блідо-блакитного кольору фарби, нам подобається те, що дизайнер використовує фурнітуру для сучасного скандинавського вигляду.

12. Плетіння в матовій чорній фурнітурі

Зробіть блакитні шафи елегантними за допомогою матової чорної фурнітури та геометричної задньої панелі, як це зробили у цій добре продуманій конфігурації.

13. Яскравий блакитний із золотою фурнітурою

Не бійтеся яскравих кольорів у маленькому просторі. Ця кухня має еклектичний, але сучасний вигляд з аква-шафами, золотою фурнітурою та візерунковим килимком.

14. Додайте контрастний фоновий малюнок

Плитка Subway вічна, але ця чорно-біла плитка робить стильну заяву (і добре поєднується з будь-яким відтінком синього шафи).

15. Комбінуйте

Будьте неочікуваними, обклеївши пофарбовані чорним кольором кухонні шафи плитою мармурової панелі (або, ще краще, шпалерами, що відклеюються та наклеюються, які виглядають як справжні).

16. Додайте різні відтінки синього

Оскільки ви не хочете перевантажувати маленьку кухню, зробіть її темною знизу (наприклад, темно-сірого кольору) і яскраво білою зверху. Розставте полиці тарілками, мисками та скляним посудом синіх відтінків, що доповнюють один одного.

17. Зберігайте його яскравим і білим

Додайте кольору в повністю білу кухню, пофарбувавши нижні шафи в яскравий блакитний відтінок. Покладіть на підлогу килимок з малюнком, щоб зв’язати все разом.

18. Згладьте сірими відтінками

Вибирайте темні сіро-блакитні кухонні шафи, якщо ви хочете мати більш стриманий вигляд. Зробіть решту простору світлою та яскравою за допомогою мармурових стільниць, білих стелажів і м’яких сірих стін.

19. Змішайте темний і світлий

Темні кольори, як-от темно-синій, можуть зробити будь-який простір меншим. Щоб привернути увагу, поєднайте темно-сині шафи з білим островом, підкресленим підвісними світильниками та відкритими полицями того ж яскравого кольору.

20. Темний низ

Нижні шафи темно-синього кольору компенсують яскраво-білі шафи, що облицьовують кухню. Плетені табурети створюють відчуття прохолоди та повітря в кімнаті.

21. Збалансуйте блюз

Для відчуття симетрії додайте схожі відтінки — одні світліші, інші темніші, інші — якраз підходящі — на відкритих полицях. Тут вибрана колекція склянок і посуду поєднується з яскраво-блакитними шафами.

22. Додайте інші холодні тони

Мідний кухонний посуд і шкіряні табурети підкреслюють теракотову підлогу та пильно-блакитні шафи внизу.

23. Перетворіть синій на фокус

Навіть якщо ви не хочете фарбувати всю свою кухню в блакитний колір, зробіть заяву, покривши невелику частину (або в цьому випадку всю комору) привабливим відтінком індиго. Все інше на кухні має бути нейтральним, щоб синій міг справді виділятися.

24. Акцентна фурнітура

Сучасні деталі, такі як глянцеві золоті світильники та фурнітура, додають витонченості шафам королівського синього кольору. Додайте зграю темних деревних тонів і чорного металу для контрасту.

25. Зробіть це глянцевим

Приверніть увагу, підібравши колір шафи до задньої панелі плитки метро. Використовуйте глянцеве покриття, щоб все виглядало свіжим.

26. Поклейте стіни шпалерами

Сучасне поєднується з кантрі на цій кухні з класичними синіми шафами, монохромними шпалерами з квітковим орнаментом і фурнітурою з матового золота.

27. Розбийте це за допомогою мозаїки

Мозаїчна застібка відтворює кухонні шафи королівського синього кольору, а стільниця з м’ясного блоку та відповідні табурети підкреслюють її природний шарм.

28. Створіть відчуття фермерського будинку

Зігрійте повністю білу кухню з темно-синім островом, оснащеним дерев’яними табуретами зі старого дерева, металевими підвісними ліхтарями та акцентами, натхненними фермерським будинком.

29. Блакитний від підлоги до стелі

Щоб створити більш цілісний вигляд, пофарбуйте все — кухонні шафи, відкриті стелажі та обшиті панелями стіни — в один і той же відтінок (у цьому випадку — гарний пудрово-блакитний).

30. Блакитний акцент на тлі світлого дерева

Елегантні темно-сині шафи привносять кольорові нотки в дерев’яні стіни, які фактично складаються зі врятованої підлоги баскетбольного майданчика.Реклама – продовжуйте читати нижче

31. Залиште верхні шафи відкритими

Збережіть традиційний вигляд і відчуття кухні, залишивши верхні шафи в їхньому природному оздобленні та пофарбувавши нижню половину в універсальний сіро-блакитний відтінок.

32. Поєднуйте сучасний і сільський стилі

Поєднайте старе й нове, пофарбувавши сучасні шафи в холодний блакитний колір, доповнивши сірими стільницями та латунними оздобленнями.

Прокрутка до верху