4 речі, про які потрібно пам’ятати при віртуальній подорожі квартирами

Те, що колись вважалося «новою нормою», вже не так вже й нове, оскільки нові правила та норми продовжують впливати не лише на наше повсякденне життя, а й на основні процеси, такі як пошук нової квартири.

Оскільки дедалі більше турів проводиться віртуально, ви захочете отримати максимум задоволення від полювання на квартиру, навіть якщо ви відвідуєте місця, не встаючи з дивана.

Які найважливіші фактори слід враховувати щодо нових квартир з дому? Ми поговорили з агентами з нерухомості та дизайнерами про те, що важливо враховувати.

1. Види, звуки та запахи

Надзвичайно чутливі до диму? Потрібно багато природного світла? Попросіть вашого агента вказати на все негативне, що вони бачать, чують чи нюхають. Хоча агенти не є домашніми інспекторами, вони можуть вказати на безліч речей, наприклад, дуже гучні кроки зверху або, можливо, на дивний запах.

І попросіть їх також визирнути назовні. У більшості оглядів не буде знімків виду кожного вікна. Попросіть вашого агента показати вам вигляд з кожного вікна, щоб ви знали, від чого ви прокинетеся.

Що стосується вікон, вам потрібно отримати повне уявлення про те, в якому напрямку вони дивляться і як далеко вони відкриваються. Попросіть вашого ріелтора перевірити вікна та подивитися, наскільки легко та наскільки далеко вони відкриваються. Дізнайтеся, у якому напрямку виходять ваші вікна, та визначте, як це вплине на сонячне світло у вашому приміщенні.

2. Планування квартири

Дивлячись на макет об’єкта, ви отримаєте масу цінної інформації, яка суттєво вплине на ваш пошук.

Плани поверхів – ваш найкращий друг під час віртуального туру. Ви можете подивитися на масштаби будинку і кімнат і побачити, чи спальні є крихітними або основна житлова площа може бути вузькою, а не великою, відмінною кімнатою. У всіх різні бажання та потреби в будинку, тому ознайомтеся з поверховими планами та навчитеся їх читати.

І не ґрунтуйте рішення виключно на фотографіях, які можуть призвести до помилкового розуміння простору. Наживо, речі не завжди виглядають такими великими, як на фотографіях. Попросіть вашого агента надати вам розміри, якщо план поверху недоступний і не забудьте запитати про висоту стелі. 

3. Околиці квартири

Враховуючи, що ми проводимо вдома більше часу, ніж будь-коли, ми краще пристосовані до наших безпосередніх околиць та навколишнього середовища. Ви захочете переконатися, що ваші потреби задовольняються незалежно від того, чи цінуєте ви можливість швидко виконувати доручення або цінуєте життя в більш відокремленому місці.

Попросіть вашого агента влаштувати вам віртуальну екскурсію вулицею та околицями. Перевірте також місцевість на Google Maps, оскільки перегляд вулиць може бути надзвичайно корисним.

Ви також можете використовувати свої вміння у соціальних мережах, щоб дізнатися більше про можливий майбутній притулок. Помістіть місце розташування в Instagram і перегляньте фотографії з тегами цього місця, будівлі, району або спільноти, щоб побачити, як виглядають фотографії з реального життя. Прочитайте відгуки у найближчих продуктових магазинах, ресторанах та кафе, щоб оцінити якість.

4. Естетика

Ентузіасти дизайну захочуть переконатися, що простір повністю обладнаний для задоволення їхнього творчого духу. Дизайнери радять ставити запитання, наприклад, чи можна фарбувати стіни, чи можна повісити знімні шпалери, чи можна обставити квартиру меблями.

Ви зможете краще зрозуміти простір, коли здійсните поїздку по мебльованій квартирі. Будь-який простір набагато приємніший, якщо ви можете налаштувати його так, щоб він був унікальним для вас.

Ніколи не дивуйтеся косметичним речам, таким як погане фарбування або жахливе розміщення меблів, оскільки це речі, які можна легко змінити.

Прокрутити вгору