Найгірші помилки в оформленні маленької спальні, які ви можете зробити

Між вибором меблів, порівнянням зразків фарби та покупкою світильників є багато рішень, які допоможуть прикрасити ідеальну спальню. Враховуючи, що така, здавалося б, невинна помилка дизайну, як вибір килима неправильного розміру або надто високий підвісний світильник, може мати непропорційно великий вплив на маленький простір, ставки на правильну деталізацію напрочуд високі.

За словами досвідчених стилістів, від ігнорування масштабу до ігнорування важливості освітлення – все це кричущі помилки облаштування спальні, яких слід уникати. 

Помилка №1: нехтування важливістю масштабу.

Помилка номер один у маленькій спальні – це нехтування масштабом. Це  дуже  важливо. Маленькі кімнати зазвичай складніше спроектувати, тому що знайти предмети відповідного розміру непросто.

Те, що це маленька кімната, не означає, що в ній можна розмістити тільки крихітні меблі. З іншого боку, якщо у вас є великі предмети, ви не хочете перевантажувати простір і змушувати його відчувати себе переповненим. Вся справа в ідеальному балансі.

Звісно, ​​масштаб важливий як для меблів, а й у акцентів у декорі. Зробіть нотатки про стиль із маленької спальні, зображеної вище, де замість галереї, що складається з безлічі невеликих робіт, використовується один великий принт у рамці.

Помилка №2: надмірне декорування.

Якщо наповнити спальню декоративними акцентами, невеликий простір може здаватися захаращеним, а не ретельно продуманим. Натомість робіть це акуратно. Додайте у свій простір лише ті предмети, які означають для вас щось особливе та/або мають функцію. Наявність купи безладдя змусить вас відчути, що стіни стискаються.

Простіше кажучи, краще менше та краще, особливо при оформленні спальні з обмеженою площею. Надихайтеся цим маленьким простором, який може похвалитися простою віньєткою на тумбочці, що скорочена до найнеобхіднішого: лампа, ваза з бутонами для демонстрації свіжого цвітіння і кілька книг для гарної міри.

Помилка №3: ​​не реалізована система зберігання.

У маленькій спальні дуже важливо мати хорошу систему зберігання речей. Майже кожен предмет меблів повинен мати дві функції (одна з них – зберігання). На ринку є маса симпатичних ящиків для зберігання речей, тому у вас не повинно виникнути проблем для того, щоб зробити своє сховище дуже симпатичним і стильним. Все, що має місце, зробить вашу кімнату і життя кращим.

Помилка №4. неправильне висвітлення.

Погане освітлення здатне підкреслити явну відсутність метражу у будь-якому просторі, включаючи невелику спальню. Переконайтеся, що ви встановили не тільки гарне навколишнє освітлення, але й світильники, які є унікальними для вас і вашого стилю. Це дуже простий спосіб несподіваним чином покращити стиль.

Якщо у вас обмежений простір на підлозі, використовуйте стіни та стелю. Встановіть архітектурний бра як верхнє світло над своїм ліжком, щоб зберегти простір і надати йому індивідуальності.

Помилка №5: не використовувати вертикальний простір.

Вертикальний підхід – це надійний спосіб зробити невелику спальню вищою, з додатковим бонусом, що полягає в тому, що обмежений простір на підлозі не буде переповнений, – визнає Хендерсон. Подумайте про встановлення плаваючих полиць, підвісних творів мистецтва або навіть про вибір вішалки для одягу, що окремо стоїть, щоб привернути увагу і максимально використовувати порожній простір на стіні.

Прокрутка до верху