5 науково підтверджених переваг сміху для здоров’я

У кожного з нас є одна людина в нашому житті, з якою весело бути поруч і яка змушує всіх сміятися, навіть не намагаючись, але чи знаєте ви, що можете отримати серйозну користь для здоров’я від цих смішків?

Сміх — це ні, що ж, сміх, коли справа стосується вашого здоров’я. Щоб зняти стрес і підвищити фізичне самопочуття, хихикання може бути саме тим, що прописав лікар. Тому що, хоча гарне почуття гумору не є панацеєю від усього, існує ряд дивовижних (і підтверджених наукою!) переваг сміху для здоров’я.

Гумор може допомогти покращити стосунки, допомогти нам пережити горе та допомогти нам краще зв’язатися з родиною та друзями.

Це правда, сміх – це сильні ліки, які мають силу зцілювати та відновлювати. Читайте далі, щоб дізнатися про п’ять найбільших переваг, які він пропонує.

1. Сміх покращує настрій

Незалежно від того, наскільки ми позитивно налаштовані, ми всі можемо час від часу використовувати засіб для підвищення настрою. Сміх є одним із найкращих природних способів підняти настрій, оскільки він виділяє ендорфіни та інші хімічні речовини.

Сміх збільшує вироблення дофаміну, одного з хімічних речовин задоволення в мозку, які змушують нас почуватися добре. Дофамін, а також ендорфіни є одними з природних знеболюючих засобів організму.

2. Сміх позбавляє від стресу

Стрес часто є неминучою частиною життя, але з ним можна впоратися і навіть дещо полегшити за допомогою сміху.

Сміх може не тільки тимчасово відволікти наші повсякденні життєві стреси, але також відомо, що він збільшує викид ендорфінів («гормонів гарного самопочуття» в нашому мозку) і допомагає розслабити м’язи, особливо наше дихання. таких м’язів, як діафрагма, м’язи обличчя та грудей. Сміх також опосередковано допомагає нам зменшити рівень стресу, допомагаючи нам спілкуватися та спілкуватися з іншими.

3. Сміх допомагає запобігти інфаркту

Якщо вам потрібен привід для сміху, ось один: ви можете допомогти запобігти серцевому нападу, хихікаючи.

Сміх збільшує приплив крові, що може допомогти захистити від серцевих нападів та інших серцево-судинних проблем.

Він знімає напругу, сприяє розслабленню м’язів і знижує артеріальний тиск. Він також покращує надходження насиченого киснем повітря, необхідного організму для належного функціонування.

4. Сміх покращує вашу імунну систему

Сильна імунна система життєво важлива для боротьби з хворобами та збереження здоров’я, а сміх може допомогти покращити лінію захисту вашого організму від іноземних загарбників.

Стрес пригнічує імунну систему і робить нас вразливими до хвороб. Стрес також впливає на виробництво лейкоцитів. Отже, сміх зміцнює вашу імунну систему, збільшуючи кількість Т-клітин і антитіл, які допомагають боротися з хворобами.

Сміх також покращує надходження кисню в наш організм, стимулюючи серце і легені, що також допомагає зміцнити імунну систему.

Одна з довгострокових переваг сміху полягає в тому, що він зміцнює нашу імунну систему, покращуючи кровотік і вивільнення певних захисних нейрохімікатів, знижуючи артеріальний тиск і частоту серцевих скорочень.

5. Сміх знімає біль

Ніхто не любить відчувати біль, але спробуйте посміятися, перш ніж тягнутися до аптечки. Насправді це може допомогти заспокоїти біль у тілі.

Сміх може допомогти розслабити напружені м’язи і навіть допомогти зменшити відчуття болю завдяки вивільненню ендорфінів, які мають природний болезаспокійливий ефект.

Прокрутка до верху