8 легких ранкових звичок, які спалюють жир

Чи знаєте ви, що можете почати худнути, щойно прокидаєтеся щоранку? Це може статися, якщо ви знаєте ці вісім легких ранкових звичок, які зменшують жир.

Ви можете прокинутися і покладатися на рутину, щоб швидко почати свій день. Інші не мають розпорядку дня і вважають за краще проводити свої дні спонтанно. Усе, що вам підходить, працює… але ось кілька порад, які допоможуть будь-кому легше прокинутися з енергією, світлим світоглядом і прискореним обміном речовин.

Бути вдячним

Перш ніж навіть встати з ліжка, знайдіть хвилинку, щоб відчути подяку за майбутній день. Деякі люди вважають за краще просто говорити самі з собою і висловлювати позитивні думки про те, як може розгортатися ваш день. Інші вважають за краще писати в щоденнику, щоб висловити свої думки та почуття.

Здорове зволоження

Після довгої ночі відпочинку добре випити високу склянку води, щоб зволожити організм. Хтось любить гарячу воду з лимоном, а комусь підійде склянка з крана.

Вийди першим ділом

Якщо це можливо, спробуйте вписатися в коротку прогулянку або діяльність на свіжому повітрі. Ранкове сонце допоможе вам відчути бадьорість, і багато людей кажуть, що ця практика допомагає їм краще спати вночі.

Поруште голодування за допомогою потужного комбо

Сніданок має містити потрійну кількість цільнозернових вуглеводів, білка та/або здорового жиру. Ці BFF допоможуть стабілізувати рівень цукру в крові та дадуть енергію, щоб підтримувати вашу працездатність. Деякими ідеями можуть бути сир і фрукти, цільнозерновий хліб і горіхове масло або грецький йогурт, свіжі фрукти і горіхи.

Меньше жиру

Намагайтеся купувати продукти з меншим вмістом насичених жирів і калорій, наприклад, 1% або знежирений грецький йогурт замість звичайних типів і знежирене або 1% молоко або рослинне молоко замість жирних видів. Якщо ви любите каші з високим вмістом цукру, спробуйте змішати їх з тими, які майже не містять цукру.

Зробіть це уважним

Спробуйте приділити увагу своєму ранковому прийому їжі, не читаючи електронні листи, не дивлячись телевізор і не одягаючись. Звернення уваги на те, що ви їсте, допоможе вам оцінити смак, температуру та структуру їжі та може запобігти переїданню.

Рухайте своїм тілом

Незалежно від того, чи це ходьба на біговій доріжці, біг підтюпцем у парку чи розтяжка йоги у вітальні, ви відчуєте більше енергії, якщо рухатиметеся тілом і займатиметеся фізичною активністю вранці. Якщо ви почекаєте з тренуваннями пізніше… цього може не статися.

Одягніть своє тіло

Немає сенсу тримати поруч старий одяг, який може надто тиснути, або носити один і той же одяг щодня, чекаючи, поки ви досягнете «цільової» ваги. Носіть одяг, у якому ви відчуваєте себе комфортно та добре.

Прокрутити вгору