8 порад, як додати кольору у вашу вітальню

Коли справа доходить до домашнього декору, потрібен певний рівень впевненості, щоб вибрати колір. Незалежно від того, пофарбуйте стіни в зелений колір або придбайте яскраво-блакитний диван, залишатися в безпеці здається єдиним варіантом із нейтральними кольорами, такими як сірий, бежевий і сірий.

Але кожен може отримати впевненість, проектуючи власний простір, додаючи низькі ставки, яскраві штрихи необов’язковими способами. Тут п’ять експертів пропонують свої найкращі поради, як зробити вашу вітальню яскравішою — кожна з них є непостійною та економічно ефективною — вони обов’язково надихнуть вас.

1. Яскраві килими

Подивіться на підлогу. Все, що вам потрібно, — це новий килим і вуаля, ваш простір повністю зміниться. Килими можуть надати кімнаті текстуру, візерунок або колір, а іноді і все три в одному. Залежно від вашого стилю ви можете вибрати сучасні візерунки, насичені тверді тканини, м’які органічні текстури або приглушений антикваріат, щоб змінити відчуття свого дому.

2. Контрастні фактури та елементи

Думайте про свою оббивку як про базові предмети у вашому гардеробі: ви завжди можете підкласти або поверх цих базових деталей — і змінити відчуття простору без суттєвого ремонту.

Наприклад: якщо у вас шкіряний або оксамитовий диван, виберіть великий килим з натурального джуту або сизалю, який займе більшу частину простору. Потім додайте яскравіший і менший килим поверх. Збільште розмір барвистого килима до зони відпочинку, а потім дайте натуральному килиму створити більше текстури. Тоді ви можете контрастувати та доповнювати цікавим мистецтвом та металевими акцентами.

3. Потужні подушки

Усі наші експерти можуть погодитися з цим: ніколи не недооцінюйте силу подушок. Мені подобається додавати кольорові акценти в кімнату за допомогою декоративних подушок. Але не погоджуйтеся на дві абсолютно однакові подушки. Натомість оберіть колекцію подушок, що координують один одного.

Якщо ви хочете оживити свій диван із вівсянки або вугілля, вибір веселої тканини з барвистим принтом для подушок поверне його до життя.

4. Живі штори та жалюзі

Найбільше за ваші гроші дадуть барвисті портьєри. Обрамте свої вікна веселим барвистим принтом або виберіть однотонну тканину з шикарною обробкою. Дизайнер віддає перевагу більш темним, важким тонам у поєднанні з оксамитовими та вовняними текстурами, які додають простору м’якість, але ефектність. Якщо ви віддаєте перевагу чомусь більш відкритому, льон або прозорі тканини створять відчуття легкості та повітря.

5. Природні акценти

Природний спосіб оживити будь-яку кімнату — це додати рослини. Якщо ви отримуєте чудове освітлення, спробуйте посадити на вікно фігове дерево зі скрипковим листом. Вони люблять засмагати та відкидати чудові тіні від свого великого воскового листя. Барвисті горщики також можуть створити радісну атмосферу в будь-якому просторі. У місцях, де небагато сонячного світла, спробуйте щось менш потребуюче у догляді, наприклад, посадіть змію, або додайте сухі або штучні квіти на порожні полиці, книжкові шафи, сходи та під’їзди.

6. Тонкі лампи та вогні

Незалежно від того, додаєте ви декоративне освітлення поверх твору мистецтва чи окрему лампу для додання атмосфери, скористайтеся нагодою, щоб потрясти речі. Лампа чи бра з білим абажуром — це нудно. Інвестуйте в веселі, барвисті абажури», які створюють свої відтінки по кімнаті.

7. Сміливі книжкові шафи

Додавання шпалер до вбудованих або окремо стоячих книжкових шаф «додасть вітальні глибини, багатошаровості та інтересу. Крім того, це набагато простіше та з мінімальними інвестиціями, ніж покриття стін.

Крім того, додайте шар свіжої фарби на свої полиці. Якщо ваша вітальня здебільшого нейтральна, змініть колір ваших індивідуальних вбудованих або окремо стоячих полиць на більш темні тони, такі як темно-синій, чорний, шоколадно-коричневий або лісово-зелений, що створить вражаючий візуальний контраст на тлі білих стін. Ваше око буде привернуто до візуальної ваги контрасту, який є гарною фокусною точкою.

8. Оновлені дрібнички

Ми можемо застрягти з тими самими декоративними предметами в наших домівках роками через страх, що їх викидати марнотратно. Але я раджу пожертвувати ці предмети та шукати нові, які говорять з вами! Ви б носили те саме взуття 10 років і очікуєте, що вони все ще сподобаються? У більшості випадків ні! Тож не ставтеся до свого декору так, ніби він надто дорогоцінний. Оскільки стилі та тренди змінюються, ви можете оновлюватись разом із ними.

Прокрутка до верху