Ці 7 кольорів більше не є модними – негайно замалюйте їх

Коли ми думаємо про нейтральні кольори в декорі, часто на думку спадають білі, кремові та бежеві кольори, які не так спрямовані на привернення уваги до себе, а більше на те, щоб дозволити іншим кольорам сяяти. Але нейтральні кольори не повинні просто відходити на задній план.

У 2022 році відбулися справжні зміни в тому, як ми думаємо про нейтральні кольори, і ми прогнозуємо, що це триватиме і в 2023 році. Кольори, які раніше вважалися модними, сміливими або використовувалися як акцентні, тепер вважаються нейтральні. Отже, що сприяє цій зміні? Все, що потрібно, це щоб колір став більш поширеним.

Від сміливих і яскравих відтінків до приглушених, але несподіваних відтінків, ці колись модні кольори стали новими нейтральними.

Зелений

У 2022 році який колір був повсюди, так це зелений, і жоден відтінок і відтінок не були заборонені, від пом’якшеної м’яти та шавлії до насиченого землистого лісового зеленого. Цей рік довів, що такий яскравий колір, як зелений, також може стати нейтральним фоном майже в будь-якому просторі. І використання зеленого кольору стіни – це лише початок. Зелені кухонні шафи? Перевірте. Дивани? Перевірте. Виразні функції, такі як вбудовані полиці? Подвійна перевірка.

Для деяких людей зеленого кольору занадто багато, але якщо ви вийдете на вулицю, привіт, зелений скрізь.

Майже-Чорний

Хоча чорний колір завжди був надійним нейтралом, останнім часом використання чорного кольору в декоруванні прийняло певний поворот. Замість прямолінійного чорного дизайнери та домовласники використовують глибокі, майже чорні кольори. Подумайте про чорний, якщо він має відтінок червоного, баклажанового, синього або зеленого — ледь достатньо, щоб зробити заяву, але теж не дуже тонко. І використання майже чорного кольору поширилося за межі акцентів; це має справжній момент як колір стіни.

Теракотовий

Теплі нейтральні відтінки, звичайно, не є чимось новим, але теракотовий колір перетворився з акцентного кольору на нейтральний із справжньою стійкістю. За останні кілька років він став обов’язковим кольором для декору в стилі бохо, але з тих пір він став універсальним кольором, який підходить майже до будь-якого стилю. Теракота може зігріти будь-який простір за лічені секунди: від стін до меблів і аксесуарів тощо.

Рум’яна рожеві

Кремовий, білий і бежевий завжди знайдуть місце в наших оселях, але рум’яно-рожевий — чудова альтернатива для тих, хто шукає делікатний відтінок, не надто переборщуючи. Деякі рожеві рум’яна виглядають більш білими при різних освітленнях, тоді як інші більш явно рожеві, тому ви можете вибрати той, який найкраще підходить вам. Незважаючи на те, що рожевий зазвичай вважався яскравим, сміливим, яскравим кольором, рожеві рум’яна майже такі ж універсальні, як і бежевий.

Не бійтеся експериментувати з кольором. Навіть якщо ви орендар – кожен може спробувати новий колір. Це просто фарба. Спочатку це може здатися напруженим… але як тільки ви починаєте складати все назад у кімнату, ви просто відчуваєте ці обійми, яких ви так довго чекали.

Яскраво-блакитний

Нові нейтральні відтінки — це веселощі з кольором, і це, звичайно, вірно, коли справа стосується синього. Подібно до зеленого, справді, будь-який відтінок синього може бути нейтральним, але яскраво-блакитний може бути найдивовижнішим. Якщо колір є всюди в природі, ви можете використовувати його як нейтральний. З синім можна бути химерним і весело провести час. Це створить відчуття, ніби ти у відпустці.

Помаранчевий

Ключем до перетворення будь-якого кольору на нейтральний є інші кольори та акценти, з якими ви його поєднуєте. Хоча помаранчевий колір може здатися неможливим для використання як нейтрального. Поєднуючи яскравий відтінок, як-от помаранчевий, з бордовим, золотистими акцентами та бежевим, як вона зробила у власній їдальні, «це стає фоном». Коли все з’єднується, стає тихо й несподівано, і це не такий вже шок.

Шоколадно-коричневий

Хоча він не такий інтенсивний, як чорний або помаранчевий, шоколадно-коричневий може додати глибини, тепла та нотки примхливості вашому простору. Оскільки коричневий є землистим відтінком, може бути легше вибрати інші кольори, щоб доповнити його, і ви можете вибрати дотримання землистого відтінку або змінити його в іншому напрямку з додаванням яскравих, несподіваних кольорів і акцентів. У будь-якому випадку, шоколадно-коричневий може стати ідеальним полотном для решти вашого декору.

Прокрутка до верху