деревянная скамья

Ця дерев’яна лава повторить усі вигини вашого тіла

Дуже витончений зовнішній вигляд цієї дерев’яної лави відразу впадає в око, але найцікавіше чекає на Вас, коли лягаєте на неї і лава повторюємо всі вигини і западинки вашого тіла – це дає тілу по-справжньому відпочити.

Замість того, щоб бути рівною та твердою як усі дерев’яні лавки, поверхня цієї лави прогинається під вагою людського тіла практично як будь-який предмет м’яких меблів. 

Запатентована система з’єднання дрібних деталей сидіння та пружного блоку під ним поєднує в собі міцність, чистоту та красу натурального дерева та переваги м’яких меблів.  

Якщо ви сидите на цій дерев’яній лавці один або розділяєте її з друзями, або «плюхаєтеся» на неї всім тілом, щоб відпочити – вона забезпечить Вам нові, ні на що не схожі враження, які вам не доводилося відчувати на будь-яких інших меблях.

дерев'яна лава1

Коли ніхто не сидить на лаві, вона повертається до первісної форми, створюючи зовнішнє відчуття звичайної дерев’яної лавки.

Розроблена Адамом Фрідманом, лавка виготовлена ​​з масиву горіха, з піною та використанням тканини під сидінням, для отримання необхідної форми поверхні. Три дорослі людини комфортно розмістяться на цій лаві. Оригінальна лава доступна в трьох відтінках.

дерев'яна лава2
Прокрутити вгору