авангард в интерьере3

Авангард в інтер’єрі

Авангард – це визначний стиль у мистецтві XX століття. Його поява та розвиток стало можливим завдяки революційним настроям, що гуляли на початку XX століття Європою.

Цей напрямок мистецтва ніби протиставляє себе іншим стилям і відкидає всі стандарти та досягнення минулих епох. Авангард – це революційний, бунтівний стиль, відповідний на той час, у якому зародився.

Бурхливий розвиток авангарду в інтер’єрі почався у повоєнний час, коли країна, після жахливого стресу, поверталася до нормального життя.

Зараз відбувається переоцінка цінностей в оформленні інтер’єру. На цих емоціях і переживаннях і сталося народження такого незвичайного, але й досі популярного стилю.

Стиль авангард в інтер’єрі є антипод класиці. Зазвичай, авангардний стиль вибирають люди, які мають нестандартний смак і мислення. Головну роль цьому стилі грає колір. Можна перемішувати і з’єднувати будь-які кольори та відтінки. Головне – не переступити за межу несмаку. Шпалери тут практично не беруть участь.

авангард в інтер'єрі

Озброївшись різноманітними фарбами та пензликами, прагнете до того, щоб результат був органічним. Наприклад, яскраво-біла стінка і поруч із нею чорне крісло чи стілець. Або навпаки – світлий абажур встановлений поряд із темною стіною. Або в одній кімнаті всі стіни одного тону, але різних кольорів: червона, помаранчева, вишнева та малинова. Авангард – це стиль контрастів.

авангард в інтер'єрі2

Стандартні рішення та типові набори м’яких меблів явно не підходять авангарду в інтер’єрі.

Усі складові у приміщенні мають бути унікальними. Тут сміливість у прийнятті рішень лише вітається. Але теж у міру. Меблі повинні бути авангардними за формою, матеріалами та їх поєднаннями та фактурою. Вона має бути більше схожою на витвір мистецтва. Щоб нею було не тільки зручно користуватися, а й отримувати естетичну насолоду.

авангард в інтер'єрі1

Авангард – це просто непередбачуване поєднання матеріалів та кольорів . Інтер’єр, виконаний у цьому стилі, часом рясніє композиціями з різних металів, кольорового скла.

Прикрашаючи кімнату в авангардному стилі, ви проходите уроки геометрії – коло, прямокутник, квадрат.

Прокрутити вгору