ретро кухня1

Легкий спосіб створити ретро кухню у сучасному інтер’єрі

П’ятдесяті роки ознаменувалися простотою оформлення інтер’єру. Непрості економічні умови призвели до того, що меблі були недорогі, виготовлені з простих матеріалів.

Проте, велика їх різноманітність дозволяло раціонально використовувати простір, втілюючи різні ідеї для ретро кухні.

Особливості стилю

Ретро-стиль – це, перш за все, раціоналізм, простота та різноманітність. Обстановка ретро кухні, являє собою надзвичайно просте приміщення з цікавим колірним рішенням та різноманітністю матеріалів:

– Пластика;

– скло;

– ДСП;

– Металевих сплавів.

Меблі та вся техніка найпростіших форм, переважно округлих. У цьому стилі можна побачити дух мінімалізму – мінімум предметів та побутових приладів. Відрізняє ретро-стиль яскраві контрасти та металеві глянсові поверхні.

ретро кухня2

Оформлення ретро кухні

Дизайн кухні – дуже яскравий і живий, і водночас простий і незвичайний. Заокруглені форми та блиск металу надають кухні неповторний автентичний стиль.

Соковитість тонів підкреслює дух того часу у поєднанні з новизною та елементами старовини. Це щось незвичайне і яскраве – новий образ стильового напрямку, що утворився.

Проблеми економічного плану підштовхнули до пошуку нових рішень, відродження втраченого та створення унікальних інтер’єрів, які роблять кухню більш насиченою.

Оформити кухню в ретро-стилі, отже відродити минуле, але й не відштовхувати сьогодення. Рішення приходять різні, проте важливою є колірна гама.

ретро кухня

Класичний варіант ретро кухні – поєднання кількох кольорів із яскравими акцентами:

– білий, чорний та яскраво-червоний;

– сірий, червоний та насичений жовтий;

– бежевий, червоно-коричневий та темно-синій.

Акцентується «колірна увага», як правило, на предметах техніки та інших предметах. Наприклад, на білому тлі – червоний холодильник, терка, чайник, у поєднанні із чорною витяжкою, плитою тощо.

ретро кухня3

Сміливі поєднання надають приміщенню неповторного образу. Різкі переходи від спокійних тонів до насиченіших, «оживляють» приміщення, роблять його яскравим та оригінальним.

Важливе значення мають шпалери та текстиль. Тональність підбирається до загальної гами. Враховуються модні тенденції, не відхиляючись від ретро-стилю.

Таким чином, вирішивши облаштувати ретро кухню, необхідно перейнятися цією ідеєю, придумати новий образ, граючи кольором. На допомогу споживачеві випускається достатньо придатної техніки реалізації нових ідей.

Прокрутка до верху