Догляд за обличчям: як знайти «свої» засоби?

Догляд за обличчям так само важливий, як щоденний похід у душ, особливо в спекотний період року, коли відбувається значний вплив сонця на шкіру. Засоби для догляду за обличчям ви легко зможете підібрати онлайн та отримати бажаний ефект. Як обрати комплексний догляд так, щоб не помилитися з першого разу?

Перший етап: очищення обличчя

Ретельне очищення обличчя – перший та найважливіший етап догляду за шкірою, оскільки він визначає загальний стан здоров’я та надає змогу використовувати інші засоби після вмивання. Очищення спеціальними гелями або натуральними пінками допоможе видалити забруднення, надлишок себума, макіяж та мертві клітини шкіри, що зберігаються на її поверхні. Влітку та весною особливо важливо приділяти цьому увагу, щоб пори дихали та не забивалися, адже це сприяє утворенню чорних крапок. Забруднення та зайвий жир на шкірі можуть призвести до запалення пор та появи прищів. Очищення обличчя допомагає попередити ці проблеми, зменшуючи ризик запалення та забезпечуючи чистоту пор. На чисту шкіру вже можна наносити основний догляд оскільки вона зможе краще вбирати корисні складники з сироваток, кремів та масок.

Другий етап: зволоження та живлення 

Не в залежності від сезону та стану шкіри, вона потребує якісного зволоження та живлення. Для власниць різних типів шкіри засоби можуть змінюватися. Обирайте другий етап догляду в залежності від стану вашої шкіри на цей час:

  • Для сухої шкіри підійдуть насичені зволожувальні креми, адже епідерміс буде швидко поглинати вологу, намагаючись насититися. Використовуючи креми, суха шкіра не буде виглядати після нанесення занадто жирною, адже швидко вбере їх в себе.
  • Для нормальної шкіри або комбінованої підійдуть сироватки та зволожувальні емульсії або легкий крем. Вони зможуть швидко дати необхідне зволоження шкірі та забезпечити повноцінний догляд. 
  • Для жирної шкіри краще обирати легкі серуми, які не будуть навантажувати пори. Такі вироби зазвичай освіжають та дають шкірі всі необхідні вітаміни та мінерали у концентрованому вигляді.

Етап зволоження – це те, що дозволяє підтримувати шкіру молодою та сповільнює процес старіння. 

Скраби та маски 

Час від часу бажано проводити скрабування шкіри та наносити маски, які будуть задовольняти ваш запит та нададуть шкірі необхідне зволоження. Скрабами видаляються мертві клітини шкіри, через що вона знову починає вільно дихати та краще вбирати основний догляд. Маски з вмістом глини та рослинних компонентів здатні врегулювати вироблення шкірного сала, зменшити висипання. На сайті https://beauty.vizok.market/ представлений великий асортимент продукції за призначенням, серед якого ви знайдете все, що вам потрібно для повноцінного догляду за шкірою обличчя. 

Прокрутка до верху