Гриль-вогнище OFYR для затишку в заміському будинку

Компанія OFYR займається виробництвом обладнання для мангала, барбекю з 2015 року, забезпечуючи високу якість завдяки технічним перевіркам і випробуванням усіх своїх винаходів. Головним завданням засновник бренду вважає створення умов не тільки для приготування страв на вогні, а й приємного спілкування з друзями, родичами, колегами по роботі.

Універсальність – основна перевага продукції компанії. А знайти якісне обладнання для грилінгу від бренду Ofyr можна в інтернет-магазині Grill Shop. На сайті компанії ви зможете придбати його за вигідною вартістю та з гарантією надійного складання.

Особливості встановлення та використання обладнання

Головна особливість таких грилів OFYR – конструкція у вигляді вогнища. Це не лише красиво, а і зручно для всіх гостей, тому що кожен може взяти участь у приготуванні мангал-меню.

Для надійної роботи в конструкцію входять такі деталі:

  1. Тумба та конус з кортенівської сталі. Їхні основні характеристики – висока міцність і зносостійкість щодо механічних навантажень. Метал довговічний, візуально подібний до бронзи та не шкодить навколишньому середовищу, тому для контакту з продуктами харчування він максимально безпечний.
  2. Поверхня для смаження з вуглецевої сталі. Зона, розташована ближче до вогню, може прогріватися до 300°C. А зовнішній край нагрівається до 200°C. Така особливість дає змогу одночасно готувати страви, які потребують дотримання різних температурних режимів.

Можна вручну регулювати температуру, розкидаючи вугілля там, де потрібно, та створюючи не одну поверхню для готування. Це вагома перевага, яка стала ключовою для більшості покупців.

Критерії вибору гриль-вогнища

Підбираючи гриль-вогнище OFYR, потрібно орієнтуватися на його якість виготовлення, розмір, конструкцію, технічні параметри, оскільки так приготування їжі не створюватиме жодних незручностей. Обов’язково враховуються матеріал, конструкція, температурні режими роботи, загальна якість збирання, обробка. Так гриль-вогнище довгий час справно працюватиме, не втрачаючи своїх заводських характеристик.

На сайті компанії Grill Shop представлено великий вибір моделей, що відрізняються за розміром і формою. Також в асортименті можна знайти допоміжні інструменти: рукавички, грати, лопатки, дерев’яні дошки, вертелі тощо. Зручне та приємне приготування меню на мангалі нікого не залишить байдужим, якщо правильно підібрати та підготувати для цього всі супутні пристрої.

Прокрутка до верху