Вугільний гриль – знахідка, що стала класикою грилінгу

Все частіше любителі страв на мангалі вибирають вугільний гриль. Його конструкція схожа за принципом роботи на мангал, проте більш досконала завдяки додаванню кришки та чаші зі спеціальних сплавів. Це дає змогу розширити рецептурний ряд страв, що на ньому готують. З-поміж багатьох пристроїв для барбекю, відомими та широко вживаними є вугільні грилі Weber, які можна легко та вигідно придбати на сторінці https://americangrill.com.ua/grili-weber/ugolnye-grili-i-barekju/ офіційного магазину Weber в Україні. Ці прилади мають тривалий термін експлуатації завдяки тому, що виготовлені зі спеціальних високоякісних матеріалів. На них надається гарантія від виробника на весь час використання.

Як працює пристрій?

Вугільні грилі дуже невибагливі в користуванні. Головне, що потрібно для приготування смаколиків, – організувати жар всередині чаші. Встановивши над ним решітку, можна сміливо готувати барбекю. Страви під кришкою набувають неперевершеного аромату та зберігають свою соковитість внаслідок правильної циркуляції гарячого повітря всередині чаші. Знявши решітку, можна отримати звичайний мангал і смажити страву на шампурах. Вугільні грилі також використовуються для тушкування, запікання, варіння та копчення харчових продуктів згідно з улюбленою рецептурою власника.

Переваги вугільних грилів

Основною з багатьох наявних переваг пристроїв Weber для барбекю на вугіллі, є можливість набагато швидше приготувати улюблені страви. Також можна виділити такі плюси:

  • контроль за температурою під час приготування завдяки вбудованому термометру;
  • готування без додавання олій і жирів;
  • відсутність сторонніх запахів;
  • легке транспортування в потрібне місце;
  • доступна цінова політика;
  • швидке очищення.

Для роботи з такими грилями використовуються лише деревне вугілля чи спеціальні брекети, що дає змогу надзвичайно швидко розпалити вогонь і розпочати процес приготування улюбленої страви.

Якісні товари в українському магазині Weber

Широкий асортимент моделей вугільних грилів в інтернет-магазині та шоурумі Weber дає змогу кожному поціновувачу справжнього барбекю придбати бажану модель для себе, друзів і родини. Добірка товарів містить пристрої різних розмірів і варіантів комплектації. Навіть найвибагливіший клієнт має нагоду здійснити покупку своєї мрії. Ви точно знайдете підхожий варіант, що влаштує за функціями та ціною.

Прокрутити вгору