19 ідей для тіні для тераси, щоб зберегти прохолоду під літнім сонцем

Ваше патіо ще не закінчено, коли ви купуєте набір вуличних меблів або інвестуєте в милий декор. Він не закінчений, коли ви запаслися гарними рослинами для внутрішнього дворика або озеленили свій двір. І це ще не закінчено, коли ви повісили вуличну люстру, потратили гроші на відкритий камін або побудували справді чудовий відкритий бар.

Сонце палить у ваш внутрішній дворик, і воно палить у вас, коли ви перебуваєте на своєму внутрішньому дворику. Тож ваш простір не буде завершеним, доки ви не придумаєте кілька ідей для тені для патіо — і не втілите принаймні одну з них.

На щастя, ідей для тені для патіо багато, тому вам не доведеться багато вигадувати. Замість цього ви можете переглянути наявне натхнення в пошуках варіанту, який відповідає розміру та стилю вашого патіо. Ваше майбутнє буде вдячно вам наступного разу, коли сонце обпалить вашу шкіру, світло заллє ваші очі або коли вам захочеться трохи затінку.

01з 19

Інвестуйте в портативну парасольку

Один із найпростіших способів додати тіні у ваше патіо? Візьміть переносну парасольку. Знахідка, яка підходить для відпочинку на природі, не закриє весь внутрішній дворик, але створить бажану ділянку тіні, де б ви її не поставили. А оскільки парасолі легко переміщати, ви можете направити цю тінь туди, куди вам найбільше потрібно.

02з 19

Поставте перголу

Зробіть все можливе на тіні внутрішнього дворика, поставивши перголу. Перголи – це зовнішні споруди з прямокутними дахами та відкритими стінами, тому вони забезпечують багато тіні, не блокуючи вітер. Це робить їх ідеальними для відпочинку на природі. А оскільки перголи закріплюються в землі, вони є альтернативою вбудованим свесам і балконам, які не потребують додаткового обслуговування.

03з 19

Зробіть це просто з вітрилом від сонця

Сонцезахисні вітрила — це легкі навіси, які можна поставити де завгодно, і це одне з найбільш адаптованих рішень для тіні. На відміну від традиційних зовнішніх навісів, які стоять на металевих ніжках, сонцезахисні вітрила висять на стовпах і деревах. Тож ви можете прив’язати один над своїм патіо та регулювати його, доки не встановите правильну тінь.

04з 19

Зробіть критий бар

Замість того, щоб покривати весь внутрішній дворик, накрийте ті частини, які ви, швидше за все, використовуватимете. Якщо ваш відкритий бар став місцем для відпочинку, засуньте його під навіс, обшитий дерев’яними панелями. Тінь захистить ваш відкритий бар і зробить ваші улюблені напої в теплу погоду ще більш освіжаючими.

05з 19

Повісьте вуличні штори

Штори – це недооцінений спосіб зробити ваше патіо більш затіненим. Звичайно, вони не закриватимуть верхнє світло. Але багато світла проходить через боки вашого патіо. Розсуваючи або засуваючи штори, ви можете заблокувати стільки світла, скільки забажаєте.

06з 19

Зробіть гарну альтанку

Альтанки – це невеликі арки або перголи, які зазвичай живуть в садах. Але один буде чудово виглядати на вашому патіо. Сама альтанка не додасть такої кількості тіні вашому простору. Але якщо ви обсадите його пишними деревами та квітучими ліанами, ви зможете створити тінистий притулок, який виглядає просто казковим.

07з 19

Повісьте тент на свій будинок

Навіси не тільки для бутиків і ресторанів. Полотняні дахи так само добре виглядають, коли звисають з будинків, і вони чудово захищають внутрішні дворики від сонця. Тож виберіть варіант, який вам подобається, і нехай він додасть стилю та тіні вашому патіо.

08з 19

Побудуйте балкон, який служить навісом

Красива річ у балконах? Вони служать виступами внутрішнього дворика, надаючи більше тіні внутрішньому дворику та додатковий відкритий простір для насолоди. Побудуйте балкон, про який ви мріяли, і скористайтеся новоствореною стелею.

На додаток до збереження тіні, звис забезпечує ідеальне місце для вуличних вентиляторів і освітлювальних приладів.

09з 19

Введіть трохи світла за допомогою гратчастої перголи

Гратчасті перголи пропонують найкраще з обох світів. Вони створюють достатню кількість тіні, щоб пом’якшити інтенсивність сонячних променів. Але оскільки вони вистелені дірками, вони пропускають багато плямистого світла. Це робить їх чудовою альтернативою деяким із пропонованих тіньових варіантів. Крім того, вражаюча решітка обов’язково приверне увагу вашого внутрішнього дворика.

10з 19

Максимально використовуйте свої дерева

Це може здатися елементарним, але дерева дійсно чудово створюють тінь. Тож скористайтеся тими деревами, які у вас уже є, підклавши під них меблі для патіо. І посадіть кілька нових дерев, щоб з часом розширити тінь.

11з 19

Запасіться сонцезахисними шторами

Сонцезахисні штори дуже схожі на сонцезахисні вітрила. Але вони менші та кругліші, а також встановлюються на підставку. Оскільки вони дуже маленькі, гладкі штори не закриють весь ваш внутрішній дворик. Але вони забезпечать достатньо тіні для одного. Тож приклейте сонцезахисний козирок біля свого улюбленого місця для відпочинку на внутрішньому дворику та розмістіть його так, щоб тінь була прямо на вас.

12з 19

Тканинний навіс

Зовнішні навіси — класичний спосіб охолодити власне патіо. Їх легко встановити, вони чудово створюють тінь і часто дуже гарні. І якщо ви придбаєте кабріолет, ви зможете точно контролювати, скільки сонця залишатимете на своєму внутрішньому дворику. Просто засуньте дах, коли вам хочеться сонячного світла, і розсуньте його, коли вам хочеться тіні.

13з 19

Перетворіть свій гараж на місце для спілкування

Ваш гараж – це природно тінисте місце. А якщо ваш розташований поруч із внутрішнім двориком, нехай обидва простори розмиваються разом. Перетворіть свій гараж на місце для тусовки та залиште двері гаража відкритими.

Ваш гараж може служити критим внутрішнім двориком, а внутрішній дворик залишатиметься залитим сонцем простором, яким він і є.

14з 19

Побудуйте свій власний атріум

Якщо вам потрібна тінь, яка не заважає огляду зверху, побудуйте атріум. Звіс із мансардним вікном захистить вас від сонця, пропускатиме багато світла та створить чудовий вид на небо.

15з 19

Встановіть стіл із вбудованою парасолькою

Запасаючись меблями для патіо, зверніть увагу на стіл із вбудованою парасолькою. Тіньова надбудова забезпечить вам комфорт кожного разу, коли ви сідаєте за трапезу. І ви завжди можете закрити його, якщо вирішите, що вам потрібно трохи світла.

16з 19

Пружина для рейкового звису

Планчасті звиси не такі тіні, як суцільні. Але вони виглядають неймовірно, і це чудовий спосіб розділити різницю між світлом і тінню. Отже, якщо є частина вашого внутрішнього дворика, яку можна трохи затінити, але ви не хочете повністю затемнювати, накиньте на неї рейковий навіс і доповніть його відповідним рейковим парканом.

17з 19

Накрийте свою альтанку очеретовими килимками

Якщо ваша альтанка не дає вам стільки тіні, скільки ви думали, зробіть свій власний конвертований навіс і накрийте його поверх альтанки. Ви можете виконати роботу за допомогою ефектного полотна, або ви можете використати кілька очеретяних килимків, щоб додати стилю та текстури вашому простору.

18з 19

Перетворіть свій внутрішній дворик на лоджію

Один із найрозкішніших способів зробити ваше патіо більш тінистим? Перетворіть його на лоджію. Лоджія – це закритий відкритий простір, який приєднується до вашого будинку. Таким чином, це в основному внутрішній дворик, увінчаний виступом і оточений опорними колонами.

Що приємно? Лоджії досить затишні, тому ви можете сміливо заповнити свою затишними меблями, телевізорами, камінами тощо, ставлячись до неї як до другої вітальні.

19з 19

Перетворіть своє патіо за допомогою солом’яного даху

Якщо ви хочете, щоб ваше патіо було схоже на відпочинок, відмовтеся від традиційних рішень для затінення — замість цього облаштуйте солом’яний дах. Побудуйте пальмову альтанку, встановіть солом’яну парасольку або наклейте солом’яний дах на вершину вашої альтанки. Текстурований дотик перетворить ваше патіо, щоразу, коли ви виходите на вулицю, створюючи відчуття, ніби ви у відпустці.

Прокрутка до верху