Вирощуйте власні овочі за допомогою цих 10 ідей для вертикального садівництва

Якщо вам не вистачає відкритого простору, це не означає, що ви повинні відмовитися від своєї мрії мати квітучий город . Вирощування власної їжі — це не тільки доступний спосіб здорового харчування, але й просто приємно готувати з інгредієнтів, коли ти точно знаєш, звідки вони прийшли. Також дуже зручно вийти на вулицю та зірвати кілька листочків базиліка замість того, щоб йти в продуктовий магазин або на місцевий ринок.

Якщо вам подобається ідея вирощувати власну їжу, але у вас є лише невелике патіо чи подвір’я, це не повинно вас зупиняти. Вертикальні сади — це інноваційний спосіб максимально збільшити свій невеликий простір, складаючи овочі та трави замість того, щоб висаджувати їх у землю. Результати дадуть такі ж міцні та смачні овочі; вони просто не займуть весь простір вашого двору по дорозі.

Ось 10 ідей вертикального садівництва, які надихнуть вас.

01з 10

Повторно використовуйте ящики для рослин

Що може бути прекраснішим за полиці, заповнені ящиками з рослинами, переповненими квітами?

Полиці, повні ящиків з рослинами, які вас нагодують. Розкішне цвітіння — це чудово, але самодостатність також досить фантастична.

Якщо у вас є ящики для рослин на меншій стороні (4″-5″), ви можете наповнити їх овочами, такими як шніт-цибуля, салат, редис, і приправами, такими як коріандр або базилік.

Якщо у вас є ящики середнього розміру (6″-7″), спробуйте кольрабі, часник, цибулю, горох, чебрець і м’яту.

Для більших ящиків (8″-9″) вибирайте моркву, мангольд, огірок, баклажани, цибулю-порей і перець.

Ви можете створити міцний салат лише з однієї вертикальної садової стіни.

02з 10

Використовуйте пегборд

Хто сказав, що пегборди призначені лише для інструментів чи канцелярського приладдя?

Поєднавши невеликі полички з дощок і тримачі для посуду, вона дала своїм рослинам різноманітні місця для підвішування, створивши візуально приємний вертикальний сад, з якого можна легко зірвати траву.

03з 10

Позначте свої трави

Яка користь від будівництва красивого вертикального саду, якщо ви не пам’ятаєте, в який ящик посадили петрушку?

Дівчина побудувала цей сад сама з дерев’яних панелей, створюючи вигляд дерев’яної огорожі на тлі її вже стоячої кам’яної огорожі по периметру.

04з 10

Включіть Grow Lights

Якщо ви розміщуєте свій вертикальний сад у приміщенні, вам, швидше за все, доведеться додати освітлювальні прилади.

Не думайте про свій зелений палець.

Не знайомі з вертикальним садівництвом?

Це кардинально змінює правила. Багато людей вагаються і хвилюються, чи є у них зелений палець, але такі системи, як наша, зробили його практично надійним.

05з 10

Розмістіть свій вертикальний сад у зручному місці

Метою вертикального саду є його використання, тому переконайтеся, що він розташований у легкодоступному для вас місці щодня.

Намагайтеся тримати його якомога ближче до кухні — вистачить урожаю, щоб збирати з нього щодня.

Засадіть основну частину свого саду травами та листовою зеленню, які швидко ростуть і не потребують запилення. Це допоможе вашому саду швидко процвітати та зміцнить вашу впевненість у садівництві.

06з 10

Повісьте рослинну тканину з кишенями

Кишенькові панелі, які ви можете повісити на стіну свого патіо, щоб заощадити місце та розмістити улюблені трави та овочі.

Їхня порада для тих, хто починає у світі вертикального садівництва? Не здавайся.

Деякі рослини можуть загинути, але садівництво — це безперервне навчання та безперервна радість. Немає нічого такого, щоб насолоджуватись і давати більше можливостей, ніж вирощувати власну їжу.

07з 10

Перепрофілюйте предмет, яким ви вже володієте

Дизайнер перепрофілювала стару шафу для документів із крихітними ящиками, щоб створити свій вертикальний сад. Перепрофілювати старий предмет і вирощувати власну їжу? Подвійні бали стійкості.

Яскрава, сонячна кімната дозволяє їй мати процвітаючу рослинність у цьому вертикальному саду без додавання світла для вирощування. Кожен внутрішній простір буде відрізнятися залежно від освітлення, яке воно отримує.

08з 10

Розмістіть свій сад у міцній конструкції

Якщо ви ростете вгору, а не назовні, ваша структура повинна буде протистояти вітрам і час від часу хаосу, який виникає під час перебування на вулиці. Залізна підставка для рослин із міцною основою напевно зробить свою справу.

Ви можете так само легко посадити петрушку у відро для рослин, як і маргаритки, тому, купуючи підставки для рослин, не обмежуйтесь суто пошуком трав у саду. Підійде будь-яка полиця для кашпо або стіна, якщо вона достатньо міцна, щоб стояти окремо або звисати зі стіни.

09з 10

Використовуйте гратчасті панелі

Ґратчасті панелі забезпечують невеликі отвори, які ідеально підходять для вставлення одиниць ґрунту з рослинами. Не соромтеся змішувати овочі та трави таким чином, щоб це було не лише корисно для вас, але й виглядало б красиво. Про решту не турбуйтеся; ґратчасті панелі триматимуть трави вертикально.

10з 10

Або драбина

Мабуть, найпростіша форма вертикальної садової системи: сходи.

Наповніть традиційні горщики травами та овочами, а потім вишикуйте їх на міцну драбину. Таким чином, ви можете постійно обертати їх і навіть переміщати всю конструкцію в іншу частину свого двору, якщо вона не отримує належної кількості світла. Це доступний і надзвичайно необов’язковий спосіб зануритися у вертикальне садівництво.

Отже, якщо раніше ви думали, що у вашому патіо достатньо місця лише для гриля та шезлонга, тепер ви знаєте, що у вас є місце для набагато більше. Цієї весни подумайте про вертикальний сад, щоб додати свій зовнішній простір. Буде приємно вирощувати власну їжу, а також буде красиво споглядати.

Прокрутити вгору