30 мрійливих ідей для маленьких басейнів біля будинку

У літню спеку мало що відчуває себе краще, ніж швидке занурення в басейн. Але немає потреби залишати власне подвір’я, щоб потрапити до басейну — натомість додайте басейн і отримайте водний оазис прямо біля заднього входу. Базові резервуари бувають різних розмірів для будь-якого простору. Продовжуйте читати, щоб побачити 30 наших улюблених.

Що таке резервуарний басейн?

Ці великі круглі жолоби, які традиційно використовуються у сільському господарстві для пиття води коровам чи іншим тваринам, можна перетворити на басейни, додавши фільтр для басейну та хлор.

01з 30

Визначте свій простір

Щоб краще визначити простір навколо резервуара, додайте L-подібну огорожу або решітку. Це не тільки гарно виглядає та забезпечує певну конфіденційність, але також може використовуватися для зберігання речей або додаткових місць для сидіння.

02з 30

Повісьте дерев’яні панелі

Дерев’яні панелі огорожі можуть забезпечити конфіденційність будь-яких басейнів, у тому числі резервуарних. Встановіть лише один біля помітної лінії огляду для створення шикарної та сучасної атмосфери.

03з 30

Створіть дерев’яну зону

Щоб отримати відчуття заглибленого басейну без копання, побудуйте колоду, щоб оточити резервуар. Вони дозволяють розмістити додаткові сидіння та прийняти сонячні ванни.

04з 30

Створіть лісову країну чудес

Хочете створити лісову країну чудес для свого резервуара? Посадіть біля нього багато папоротей і тіньолюбних рослин, щоб створити відчуття лісу.

05з 30

Використовуйте бруківку

Інший вибір ґрунтового покриву для вашого резервуара – бруківка або цегла. Вони надають стильного вигляду вашому відкритому простору, а також запобігають потраплянню бруду та трави у ваш басейн.

06з 30

Додайте відтінок

Щоб швидко й легко створити тінь для свого басейну, встановіть тіньовий навіс або відведіть вітрило від паркану чи решітки поблизу.

07з 30

Вбудуйте в землю

Хочете виглядати як заглиблений басейн без розміру? Використовуйте резервний резервуар. Ці універсальні рішення для плавання також можна розмістити у вашому дворі.

08з 30

Дотримуйтеся рожевих смуг

Ще один цікавий спосіб прикрасити ваш резервуар для акваріума – рожевими смугами. Щоб вибрати ідеальний колір для ваших смуг, використовуйте колір, який можна знайти деінде у вашому дворі.

09з 30

Додайте шезлонги

Скористайтеся більшими басейнами в готелях і фітнес-клубах і додайте один – два шезлонги. Вони забезпечують легкий спосіб висушитися та засмагнути після занурення у воду.

10з 30

Принесіть гриль

Щоб отримати найкраще барбекю, розташуйте свій гриль біля басейну. Веселий та смачний вечір гарантовано.

11з 30

Використовуйте гравій

Щоб територія басейну була вільною від бур’янів (і щоб у басейн не потрапляла трава), засипте територію навколо басейну гравієм або іншим дрібним каменем.

12з 30

Іди Соло

Для басейну, який підходить саме вам, шукайте басейн овальної форми. Це дозволить вам відпочити у власному приватному водному оазисі.

13з 30

Тримайте його маленьким

Різноманітність розмірів резервуарів робить їх чудовими виборами для невеликих приміщень, як-от внутрішніх двориків розміром з півлітра. Додайте кілька рослин у горщиках і приватну огорожу, і ви отримаєте спокійний відпочинок у дворі.

14з 30

Використовуйте наявні місця збору

Посидіти в акваріумі з друзями – чудовий спосіб провести вечір. Враховуючи це, обов’язково розташуйте свій басейн у місці, де він може фактично стати місцем для відпочинку, наприклад, біля наявних відкритих місць для відпочинку або місць для зборів.

15з 30

Прямуйте в гори

Басейни для резервуарів призначені не лише для літніх подвір’їв — вони також можуть підійти як вдома, так і в каюті або в горах.

16з 30

Не забувайте про круг

Поплавки Statement pool є невід’ємною частиною вашого басейну, тож не забудьте додати один або два, які вам подобаються.

17з 30

Виділіть свій вид

У вашому дворі є місце з краєвидом один на мільйон? Це ідеальне місце для вашого резервуара.

18з 30

Принесіть додаткові місця

Щоб переконатися, що ваш басейн може стати місцем збору для чотирьох або більше людей, навіть якщо він вміщує лише двох-трьох, додайте поруч місця для сидіння, щоб інші могли спілкуватися з тими, хто в басейні.

19з 30

Посадіть сад

Для захоплюючих вражень на відкритому повітрі протягом усього літа посадіть пишний сад навколо свого басейну.

20з 30

Зробіть це тропічним

У дусі сонячних літніх днів біля басейну цілий рік додайте тропічну тему до свого резервуара. Це можна зробити за допомогою тропічних рослин, факелів тікі та плетеного або плетеного декору.

21з 30

Знайди дерево

Дорослі дерева можуть легко стати прикрасою будь-якого двору. Якщо вам пощастило мати власний басейн у своєму приміщенні, розмістіть біля нього свій резервуар, щоб додати йому візуального шарму (а також створити вам невелику тінь).

22з 30

Додайте трохи трави

Хочете додати трохи зелені в оточення вашого басейну? Посадіть пишну траву між бруківкою, щоб вашим ногам було м’яко приземлятися.

23з 30

Зробіть це Муді

Щоб створити резервний резервуар для використання ввечері так само чудово, як і вдень, додайте багато освітлення для настрою за допомогою свічок, ліхтариків і ліхтариків.

24з 30

Використовуйте кути

Застрягли в питаннях, де розмістити резервний резервуар? Розглянемо куточок, який сам по собі мало використовується. Басейни резервуарів не потребують багато місця.

25з 30

Розфарбуй це рожевим

Щоб ваш відкритий простір був веселим, пофарбуйте резервуар у рожевий колір. Щоб він поєднувався з рештою вашого двору, додайте кілька інших рожевих елементів, наприклад квітів або декору, поруч.

26з 30

Створіть платформу

Розмістивши резервуар для запасів на невеликій палубі платформи, ви зможете легше входити та виходити з нього, а також дає змогу весело провести час біля нього.

27з 30

Використовуйте дерева для конфіденційності

Інший спосіб визначити простір і створити конфіденційність біля вашого резервуара – це великі рослини, такі як кущі та дерева. Якщо вас турбує довгострокова прихильність дерева або пошкодження його корінням, шукайте карликовий вид, який можна садити в горщик.

28з 30

Використовуйте те, що у вас є

Якщо у вас вже є тіньовий навіс або веранда на задньому дворі, зробіть це також місцем для вашого резервуара. У такому місці він уже захищений від стихії, і він також матиме легкий доступ до інших часто використовуваних частин вашого двору.

29з 30

Розфарбуйте внутрішню частину

Щоб зробити ваш резервуар трохи унікальнішим, розфарбуйте внутрішню частину або додайте плитку на дно. Їх можна використовувати як для створення веселих візерунків і дизайнів, так і для того, щоб басейн виглядав більш репрезентативним у вашому стилі.

30з 30

Іди в пустелю

Басейни для резервуарів можуть чудово виглядати практично на будь-якому відкритому просторі, включаючи пустелі. Але щоб не було занадто жарко, додайте альтанку або тіньовий навіс над басейном.

Прокрутка до верху