Квітучі кущі для повного сонця – 5 рослин, які витримують спеку

Вибираючи квітучі кущі для сонячних місць на задньому дворі, важливо вибрати певні види, які, як відомо, процвітають у таких умовах. 

Будь-яке місце, яке зазвичай отримує щонайменше шість годин прямого сонячного світла на день, вважається повним сонцем. Будь-який чагарник, який ви плануєте посадити в такому місці, повинен витримувати інтенсивність сонячних променів. 

На щастя, багато квітучих кущів віддають перевагу сонячному світлу та теплу, а це означає, що варіантів посадки безліч. Найкраще висаджувати ці кущі в кінці зими або на початку весни, коли не буде ризику заморозків, щоб дати їм можливість пустити коріння до літніх місяців. 

Наприклад, садити кущ, який віддає перевагу тіні, наприклад Sarcococca hookeriana, непрактично, і таке неправильне розміщення призведе до поганого здоров’я вашого куща. Отже, вибір відповідних квітучих кущів для сонячних місць дасть привабливі та здорові рослини, які наповнять ваш двір цвітінням.

Вибираючи квітучі кущі для сонячних місць, вибирайте лише ті види та сорти, які, як відомо, процвітають у цих умовах. Експерти діляться п’ятьма пропозиціями щодо посадки квітучих кущів, які найкраще ростуть на відкритому та сонячному місці.

1. Креп Мирт

Крепові мирти — чудові варіанти для сонячних пейзажів із їхніми яскравими квітами та різноманітними формами. Є багато доступних форм і кольорів, наприклад, цей багряно-червоний сорт, чагарник крепового мирта динаміт. 

Крепові мирти можна вирощувати у формі кущів або дерев, просто є різниця в тому, як їх обрізають.

Родом з індійського субконтиненту, креповий мирт найкраще вирощувати в сонячних і захищених місцях. Якщо вам не вистачає місця, крепові мирти також можна вирощувати в контейнерах і розміщувати біля вхідних дверей, для сліпучого та барвистого цвітіння навесні та влітку. 

2. Метельчаті Гортензії

Hydrangea paniculata або волотисте гортензії — хороший варіант для людей, які люблять квіти гортензії, але мають надто суворі умови для більшості видів гортензій. 

Цей адаптований кущ віддає перевагу сонячному положенню. Слід запам’ятати просте правило: чим більше сонячного світла отримує цей кущ, тим більше цвітіння ви будете радіти.

Метельова гортензія має привабливі грона, які цвітуть із відтінком зелені, перш ніж стають білими з настанням сезону. Його люблять усі садівники, і він є основним продуктом для потужних насаджень. 

Однією з нових Hydrangea paniculata на ринку цього року є гортензія волотисте для французького манікюру, з цвітінням, які відкриваються білими та поступово стають рожевими протягом вегетаційного періоду.

3. Каліфорнійський Бузок

Цеанотус, який вважається однією з найкрасивіших вічнозелених рослин, відомий як плодовито квітучі рослини, які часто зберігають свої синьо-фіолетові квіти до літа.

Він походить із західної частини Північної Америки, зокрема з Каліфорнії, і його відносно легко вирощувати, якщо його посадити в захищеному, сонячному місці у дворі. Якщо ваш зовнішній простір занадто відкритий або ви живете в холодній місцевості, бажано вибрати інший кущ, оскільки цеанотус чутливий до пошкоджень вітром і морозом взимку.

За допомогою обрізки цей кущ можна вирощувати як живопліт, як кущ на бордюрі саду або зберігати його компактним і кущистим у контейнері.

4. Гібіскус

З такою кількістю барвистих сортів багато садівників вважають гібіскус одним із  найкращих квітучих кущів  для вирощування на задньому дворі. Є дві категорії: тропічні та витривалі багаторічники. 

Як витривалі, так і тропічні рослини процвітатимуть у землі або в контейнерах, зберігаючи чудовий колір і цвітіння, не схоже на інші квітучі рослини. 

5. Форзиція

Форзиція — неймовірно витривалий чагарник із золотисто-жовтими суцвіттями. Більшість сортів форзиції віддають перевагу сонячним або здебільшого сонячним умовам вирощування.

Занадто затінене місце призведе до поганого цвітіння, тому дотримуйтеся тих ділянок, які мають у середньому не менше п’яти годин сонця на день, щоб отримати найкраще весняне шоу. 

У той час як форзиція процвітає в сонячних умовах, посуха також може спричинити відсутність цвітіння, тому не забудьте дати цей кущ напою протягом літніх місяців. 

ПОШИРЕНІ ЗАПИТАННЯ

Чи потрібно поливати кущі, які ростуть на сонці?

Деякі кущі, які ростуть на сонці, потребують мало води після того, як вони виросли, але завжди рекомендується поливати будь-які щойно посаджені кущі, коли вони приживаються у вашому дворі. 

Залежно від куща, багато з них зможуть пережити спекотне та посушливе літо без будь-якої уваги, але це буде залежно від рослини та куща. Форзиція, наприклад, процвітає на сонці, але потребує періодичного поливу. Однак каліфорнійська бузок, яка виросла, може довго обходитися без води. Дійсно, вимоги до поливу будуть різними для кожного куща. 

Завжди рекомендується знайти потрібну рослину чи кущ, які будуть добре рости в конкретних умовах вашого двору. Посадка будь-якого з цих кущів на сонячному місці забезпечить вам рясне цвітіння протягом літніх місяців. 

Розглядаючи рослини, які підходять для сонячних місць, ви також можете подумати про ідеї середземноморського саду, які можна застосувати у своєму дворі, що може допомогти вам зберегти воду та сад більш екологічно. 

Прокрутка до верху