4 харчові добавки, які слід почати приймати навесні

Зміна пір року спонукає до кількох змін, у тому числі до оновлення шафи та, можливо, чистого очищення вашого будинку. Але враховуючи довші дні та приємніші температури під час переходу від зими до весни, вам також потрібно подумати про те, щоб переглянути свою аптечку. На думку експертів, одні добавки варто приймати з настанням весни, а інші не настільки корисні.

Цілі щодо харчування можуть відрізнятися в різні пори року залежно від рівня нашої активності, температури, кількості сонячних променів і того, яким захворюванням ми можемо піддаватися. Наше споживання також має тенденцію змінюватися з сезоном залежно від того, яка їжа є в сезон/доступна для нас, що може вказувати на те, чи нам може бути мало певних поживних речовин і ми потребуємо добавок.

Цікаво, які добавки повинні бути у вашому списку покупок, а які можуть зачекати на поповнення? Читайте далі, щоб дізнатися, що рекомендують експерти.

1. Кверцетин

У той час як весна пропонує відстрочку від застуди та грипу, вона також починає сезон алергії. Якщо ви щороку в цей час боретеся з сезонною алергією, експерти радять звернути увагу на кверцетин.

Кверцетин (це поживна речовина, яка також міститься в багатьох фруктах, овочах і травах) — це тип флавоноїду, який має антиоксидантні властивості. Деякі дослідження показали, що кверцетин може працювати як стабілізатор тучних клітин, який допомагає блокувати вивільнення гістаміну, який викликає запалення, яке пов’язане з багатьма алергічними реакціями.

Однак необхідні додаткові дослідження довгострокових ефектів, і, як і з будь-якою іншою добавкою, не вводьте її в свій розпорядок дня, попередньо не порадившись з лікарем.

Кверцетин не слід змішувати з деякими іншими ліками, і його не слід приймати тим, хто має проблеми з нирками.

2. Вітамін С

Рекомендуємо додавати вітамін С навесні як ще один спосіб боротьби з алергією.

Вітамін С — ще одна добавка, яка може допомогти лікувати симптоми весняної алергії. Він має протизапальні властивості та зменшує окислювальний стрес, що може допомогти полегшити симптоми алергії, такі як закладеність носа.

3. Цинк

Цинк — ще одна добавка, яку варто додати до свого розпорядку цієї весни.

Цинк також може допомогти в боротьбі з симптомами алергії, і було показано, що ті, хто має дефіцит цинку, більш сприйнятливі до алергії на пилок, тому тестування на цю поживну речовину може допомогти побачити, чи буде добавка важлива.

Однак цинк також може «виснажити інші поживні речовини», якщо ви приймаєте його у високих дозах або у формі добавки протягом тривалого періоду, попереджає вона. У світлі цього ви можете розглянути можливість додавання до свого раціону більше продуктів, багатих цинком.

Хороші харчові джерела цинку включають цільне зерно, молоко та молочні продукти, червоне м’ясо та горіхи/насіння.

4. Вітаміни групи В

Завершують цей список добавок вітаміни групи В.

У міру нагрівання погоди для нас природно більше потіти. Через це важливо переконатися, що ми отримуємо достатню кількість електролітів і вітамінів групи В, які можуть бути виснажені через надмірне потовиділення. Прийом високоякісного комплексу B може допомогти зменшити втрату цих поживних речовин, і як додатковий бонус, ці вітаміни B також можуть допомогти захистити шкіру від шкідливого ультрафіолетового випромінювання.

Прокрутити вгору