7 багаторічних квітів, які потрібно посадити в червні

Ось і настав червень, який він чудовий місяць для садівників. Наші кущі та газони ростуть інтенсивно, і якщо пощастить, наші саджанці приживуться та стануть сильними рослинами.

Червень також є часом, коли весняні цибулини, квітучі кущі, такі як калина-сніжка, і квіти на деревах відмирають, залишаючи місце для багаторічних квітів, щоб почати цвісти та продовжити квіткове шоу у вашому саду на наступні місяці.

Ще не пізно посадити багаторічники в червні, адже літня спека ще не досягла свого розпалу. Тут ми ділимося сімома найкращими багаторічними квітами, які можна висаджувати в червні, для надійної інвестиції у вашому дворі.

Сіяти або садити багаторічні квіти в червні?

Хоча деякі багаторічні квіти все ще можна висадити в червні з насіння, ви отримаєте більше від них, якщо купите молоді рослини в садовому центрі чи розпліднику, оскільки у вас буде більше часу, щоб насолодитися їх цвітінням цього сезону.

Однак є деякі швидкозростаючі багаторічники, які все ще добре цвітуть, якщо їх посіяти прямо на підготовлені клумби в червні, але вам потрібно отримати їх раніше.

1. Коростяний

Подушкоподібні квіти, також відомі як скабіоза або скабіоза, є чудовими багаторічними квітами з довгими вигнутими стеблами, увінчаними круглими суцвіттями. Квіткові голівки складаються з безлічі тонких вузьких пелюсток, оточених маленькими гофрованими комірцями, що надає їм вигляд подушечки для шпильок.

Його бутони також дуже привабливі, і коли настає осінь, ці головки набувають структурної кулястої форми, що робить їх одними з найкращих багаторічних рослин з точки зору інтересу та довголіття в саду.

Вони бувають відтінків білого, бузкового, фіолетового, рожевого та бордового і насолоджуються сонячним положенням. Вони також є чудовим цвітом для вирощування в контейнері, надаючи висоту та рухливість внутрішньому дворику чи веранді. Якщо у вас достатньо тепла, вони зацвітуть із насіння приблизно через три місяці.

2. Асклепія

Асклепія, більш відома як молочай, дуже популярна завдяки своїй здатності залучати запилювачів, зокрема метелика монарха, а також бджіл і колібрі. Його назва походить від молочного соку, який витікає з його стебла, якщо його пошкодити або листя видалити.

Ці рослини можуть виростати до п’яти футів і увінчані масою ніжних квітів у формі зірки. Існує більше 100 видів молочаю, які походять із США та Канади. Вони поділяються на кілька різних типів, до яких відносяться молочай звичайний, молочай болотний і молочай болотний.

Асклепія віддає перевагу повному сонцю, але переносить середні умови ґрунту, і після того, як вона виросла, їй дуже не потрібно доглядати. Щоб отримати найкращий шанс побачити цвітіння, вкрите запилювачами, купуйте стартові рослини в червні.

3. Ехінопс

Якщо для вас важливі структура та форма на вашому подвір’ї, обов’язково потрібно посадити ехінопс або осот.

Ці справжні блакитні квіткові сфери ростуть на досить гострому, густому листі, але насолоджуються своїми кулястими квітами та насіннєвими голівками, що йдуть за ними. Його листя робить його чудовою рослиною, стійкою до оленів. Розторопші люблять повне сонце і досить витривалі в умовах посухи.

Вони також швидко ростуть, тому, якщо ви захочете спробувати почати з насіння на початку червня, у вас ще буде шанс. Вони цвітуть до вересня, тому цвітіння повинно тривати 6 тижнів, якщо рослини отримають достатньо тепла.

4. Аніс ісоп

Анісовий ісоп, також відомий як Agastache foeniculum, належить до сімейства м’ятних.

Це витривала багаторічна рослина, яка може переносити бідний ґрунт і посуху, не потребує внесення добрив і не потребує догляду. Він може давати щільні скупчення квітів, і може знадобитися деяка зрізка, щоб він не поширився занадто далеко в інші частини вашого двору.

Однак йому потрібен хороший дренаж, тому, якщо ви живете в кліматі з вологими зимами, подумайте про додавання гравію в ґрунт, щоб запобігти гниттю коренів.

5. Шаста Дейзі

Мабуть, одні з найскромніших багаторічних рослин у США, маргаритки Шаста також неймовірно працьовиті та нададуть вашому саду чудового, пінистого підйому влітку.

На відміну від квітів ромашки, які ми зазвичай бачимо на газонах, ці рослини можуть виростати до чотирьох футів у висоту. Ромашка Шаста була виведена американським садівником Лютером Бербанком і є гібридом кількох інших сортів лейкантемума. Він названий на честь засніжених гір гори Шаста в Каліфорнії.

Виберіть початкові рослини, щоб гарантувати, що ви отримаєте квіти цього року. Висаджуючи маргаритки Шаста, ви можете сприяти більшій кількості цих мініатюрних квітів протягом літа та продовжити період цвітіння на кілька тижнів. Рослини люблять повне сонце або півтінь, а також хороший дренаж. Для більших кущів може знадобитися опора для опори під час піку вегетації. Розмножувати їх можна діленням ранньою весною.

6. Джо пай від

Eutrochium purpureum, який частіше називають бур’яном Джо, є сильною місцевою рослиною в США, і після того, як вона заживе у вашому дворі, вона стане магнітом для бджіл та інших запилювачів.

Вона може вирости до колосальної висоти – до восьми футів, якщо її не контролювати, тому переконайтеся, що у вас достатньо місця для цієї рослини, перш ніж висаджувати її на своєму подвір’ї. Проводьте регулярну обрізку, якщо не хочете, щоб вона виросла занадто великою.

Бур’ян Джо пиріг є чудовою рослиною, стійкою до повені , оскільки він процвітає на болотистому ґрунті. Це також ідеальна рослина, якщо ви хочете створити багаторічну галявину з дикими квітами.

7. Атласна квітка

Sisyrinchium striatum – також відомий як блідо-жовтоока трава або атласна квітка, обидві з яких легше вимовити, ніж його латинська назва – зараз починає з’являтися в садах по всій країні. Він росте тонкими шпилеподібними стеблами, уздовж яких розкидані пучками дрібні кремово-жовті квіти.

Ця багаторічна рослина, що утворює кучугури, любить сонячне місце та віддає перевагу добре дренованому ґрунту.

Якщо ви любите структурні рослини або більш незвичайні сорти зрізаних квітів, це чудовий варіант. Він також має тенденцію до самозасіву, що є гарною новиною, якщо ви хочете безкоштовно розширити свою колекцію рослин.

Прокрутка до верху