Ідеї ​​компактних меблів для невеликих будинків

Деякі люди в наші дні втомлюються від фінансового тиску, значного змісту та соціальної роз’єднаності між членами сім’ї, котрі живуть у великих будинках. Інших також турбує те, що вони вважають даремно витраченими ресурсами.

Саме це мислення породило «рух крихітних будиночків», що виник кілька років тому. Ця тенденція призвела до того, що люди переїжджають у будинки і навіть будинки на колесах, площа яких найчастіше становить лише кілька квадратних метрів — розмір великої спальні у деяких будинках.

У цілому нині ентузіасти невеликого простору вважають, що вони достатньо місця задоволення своїх потреб і що вони отримали вигоду, спростивши своє життя. Якщо ви хочете перейти і спробувати спосіб життя в невеликому просторі, ось кілька ідей дизайну інтер’єру, про які слід пам’ятати, коли ви обставляєте невеликий простір.

Простота в оформленні

Маленька кімната може бути більш просторою, якщо використовувати певні елементи дизайну. Меблі для маленьких кімнат повинні бути простими як за кольором, так і за формою, і повинні підкреслювати, але не домінувати в кімнаті. Подумайте про світлі породи дерева, такі як ясен та жовта сосна, або використовуйте пофарбовані в білий колір деталі, щоб не було відчуття тісноти в кімнаті. Вибирайте диван замість повнорозмірного дивана; він додасть вам дизайн, що сподобався, але його пропорції краще підходять для невеликої кімнати.

Робіть великі меблі простіше і вибирайте акценти, які додають індивідуальності і одночасно служать декільком цілям – пуф для зберігання, що висувається – відмінний тому приклад. Стара валіза – надає приміщенню вінтажного колориту, дозволяючи зберігати всередині додаткову білизну або інші предмети. Щоб у вас було достатньо місця для меблів, покладайтеся на освітлення, яке кріпиться до стін або звисає зі стелі, щоб звільнити місце на підлозі.

Кольори та форми

Якщо вам все ж таки потрібно додати більші меблі, наприклад, книжкові полиці, постарайтеся продумати, а не вигадати. Високі стелажі притягують погляд нагору, створюючи ілюзію, що кімната більша і відкрита. Віконні рами повинні підкреслювати простір кімнати, залишаючись легкими та повітряними. Прозорі тканини з м’якого бавовняного матеріалу добре пропускають світло та забезпечують конфіденційність, не створюючи візуальної тяжкості. Вибирайте білі, пастельні тони або світлі нейтральні тони, щоб досягти максимального ефекту. Подумайте і про це, повісивши штори високо, практично під стелю можна створити відчуття більшого простору.

Дзеркала

Велике дзеркало на стіні маленькою вітальнею створює фокус, особливо якщо ви помістите його за джерелом світла, наприклад, підвісною лампою або свічкою. По можливості помістіть дзеркало напроти вікна, щоб воно відображало природне світло і створювало відчуття іншого вікна.

Меблі як місця зберігання

Величезний журнальний столик може зайняти дорогоцінне місце та домінувати у кімнаті. Натомість використовуйте пару циліндричних бічних столиків, які створюють найкращий потік і їх легко переміщати.

По можливості збільшуйте простір для зберігання у ваших сидіннях та інших меблях. Кутова банкетка з прихованим простором під лавкою може використовуватися як місце для сидіння і як місце для зберігання білизни, файлів або всього, що вміститься всередині. Так само письмовий стіл може також служити обіднім столом або навпаки. Подвійне використання може допомогти вам звільнити більше місця для пересування.

Маленькі приміщення не завжди вимагають менших меблів. Ви можете обставити свою кімнату меншою кількістю предметів, які залишаються відносно великими. Пам’ятайте, що масштаб є найважливішим. Кількість та розміри ваших предметів меблів повинні відповідати кімнаті таким чином, щоб простір був зручним та ергономічним, з гарним потоком.

Життя у меншому просторі має багато переваг, особливо коли йдеться про спрощення вашого життя. Легко залишатися комфортним, коли ви приймаєте ключові дизайнерські рішення та обставляєте свій будинок невеликими предметами.

Прокрутити вгору