фотообои4

Нелегкий вибір фотошпалер

Реалії сучасного життя такі, що найчастіше у квартирах не вистачає повітря та простору. Площа навіває думки про в’язнів, що нудьгують в карцерах Бастилії, меблів – навіть дуже функціональною! – Треба поставити багато, а стін всього чотири, та й вікно занадто маленьке …

У таких ситуаціях хорошим рішенням можуть стати фотошпалери.

Кому-то покажется, что этот элемент дизайна отжил свое еще двадцать-тридцать лет назад, но если изучить ассортимент, предлагаемый производителями сейчас, мнение однозначно поменяется. Сейчас рынок фотообоев пополнился не только тропическими пейзажами, но и захватывающими дух видами европейских городов, лесов, закатов. Можно найти фотообои, имитирующие различные текстуры — камня, кирпича, дерева; даже украсить стену кадром из своего любимого фильма теперь не кажется непосильной задачей. Главное, это определиться с выбором. Технические характеристики также улучшились: теперь фотообои можно мыть, они покрыты специальным слоем, предотвращающим выгорание и даже способным защитить изображение от случайных царапин и других повреждений.

Звичайно, не варто заклеювати навіть дуже красивими картинами всі стіни повністю, достатньо буде поставити правильний і гармонійний акцент.

Доречним він буде в будь-якій кімнаті, починаючи з кухні та передпокою та закінчуючи спальнею. У дитячій будуть раді найбільше, тому що фотошпалери із зображеннями героїв мультсеріалів та принцес фабрики пропонують з надлишком.

Слід враховувати основні засади використання фотошпалер.

Зазвичай вони стають основною яскравою плямою в інтер’єрі, тому для меблів та текстилю потрібно вибирати приглушені пастельні тони. Якщо малюнок яскравий та великий, постарайтеся не перевантажувати інтер’єр великими речами. Темні кольори з’їдають простір, а ось світлі візуально розширюють. Якщо вікна в кімнаті виходять на північний бік, краще вибрати теплу колірну гаму, яка допоможе створювати затишок навіть у похмурі дні; для південної сторони підійдуть холодні блакитні та зелені кольори. Краще, якщо стіну з фотошпалерами ніщо не загороджуватиме: не варто встановлювати там телевізор, якщо це, звичайно, не є частиною продуманої ідеї.

Навіть якщо не хочеться кардинально змінювати існуючий дизайн кімнати, за допомогою фотошпалер можна легко і швидко оновити інтер’єр, зробивши його більш серйозним або трохи легковажнішим – і зміни в житті не забаряться!

Прокрутка до верху