использование балкона1

Нестандартне використання балкону

Балкон для нашої людини – це не просто різновид тераси, а ще й чудовий склад для зберігання непотрібних речей. Велосипед без коліс, гнуті санки, одна лижна палиця та іржавий шмат арматури – ось стандартний «балконний» набір кожного третього українця. Але балкон можна використовувати як додатковий простір квартири.

Про сучасні рішення використання балконів і лоджій поговоримо нижче.

Якщо ви щасливий володар кухні з виходом на лоджію, вас можна привітати. Адже ви маєте унікальну можливість поєднання двох просторів. Та й кухня перестане бути «прохідним двором» для любителів покурити на балконі.

Перед тим як втілити проект кухні-лоджії в життя, потрібно спочатку подбати про утеплення балкона. Скління лоджії (а точніше вже однієї з частин кухні) має бути теплим. Розрізняють ще холодне скління, але нам воно не підійде, тому що на кухні має підтримуватись кімнатна температура і влітку, і взимку.

використання балкона2

Повністю зносити стіну між двома зонами необов’язково. До того ж це може бути неможливим через особливості будівлі будинку. Досить лише зробити балконний отвір трохи ширшим. Якщо скління зроблено якісно, ​​то не доведеться навіть ставити двері.

Проріз у формі арки, наприклад, буде чудовим рішенням використання балкона та переходом між зоною готування та їдальнею, яку можна розмістити на лоджії при наявному просторі.

використання балкона3

Якщо ж місця на балконі не так багато, можна поставити там маленький столик для чаювання або просто для вечірніх посиденьок практично на свіжому повітрі.

використання балкона

За бажання можна влаштувати на балконі квітковий сад або навіть вирощувати екзотичні фрукти. Оптимальна температура і багато сонця, що надходить крізь вікна – чудове середовище для апельсинів, лимонів та деяких видів квітів. Здивуйте гостей нестандартним рішенням використання балкона!

Прокрутити вгору