Що робити з мальвою після цвітіння – ділимось 2 способами довше насолоджуватися цим чудовим цвітінням

Сад, розквітлий квітами, є мрією кожного садівника протягом весняних і літніх місяців, і це може бути сумним видовищем, коли ці квіти починають в’янути. Вирощування мальви нічим не відрізняється, оскільки це літнє цвітіння триватиме до осені, перш ніж розпустяться їхні чудові квіти. Але не хвилюйтеся, є кілька речей, які ви можете зробити з мальвою після цвітіння, щоб ваша клумба знову омолодилася.

Якщо ви зрозуміли, коли садити насіння мальви, але не думаєте, що робити, коли квіти закінчаться, не шукайте далі. Фахівці поділилися з нами, що робити з мальвою після цвітіння.

Що робити з мальвою після цвітіння

Є кілька речей, які ви можете зробити, коли ваші мальви закінчать цвітіння, щоб максимально використати свою рослину.

1. Нехай ваші квіти мальви йдуть на насіння

Подібно до збирання насіння жоржин і насіння цинії, ви також можете залишити мальви для посіву восени.

Після того, як мальви відцвітуть протягом сезону, вони пускають насіння та гинуть. Ви побачите, як мальва сіяє насіння, утворюючи насіннєві коробочки біля основи кожної квітки. Потім ці насіння природним чином розлетяться по вашому двору.

Мальва має тенденцію до самосіву, що призводить до появи багатьох нових рослин наступного року.

Розсадити мальви після цвітіння – це простий спосіб отримати нові мальви наступного року – просто дозвольте рослинам зробити всю роботу за вас.

2. Зріжте мальви, щоб вони знову зацвіли

Якщо ви не хочете, щоб нові рослини мальви з’являлися у неочікуваних місцях на вашому подвір’ї наступного року, і ви б віддали перевагу посадці клумби, яку ви підготували, ви можете скоротити наявні рослини.

Ви можете продовжити період цвітіння мальви, якщо витратите квіти до того, як вони встигнуть засіяти насіння. Це стимулює рослину безперервно виробляти квіти протягом усього сезону, а потім ви можете збирати насіння, якщо хочете, з останнім цвітінням.

Зрозуміти, коли мальви скинути голову, легко. Просто стежте за тим, щоб не зів’яли квіти, перш ніж утворяться насіннєві коробочки.

Після того, як вони закінчать цвітіння, обріжте мальви до рівня землі, а потім продовжуйте забезпечувати водою та поживними речовинами. Це може спонукати їх рости і цвісти ще раз або навіть двічі протягом того самого сезону.

Ви повинні використовувати необхідні садові інструменти, щоб зрізати мальви. Видалення мертвої речовини таким чином сприятиме подальшому росту.

Коли сезон підійде до кінця, зріжте їх знову, і вони знову будуть цвісти ще кілька років.

Сорти мальви вважаються дворічними та багаторічними рослинами, тому, вирішивши посадити їх у своєму дворі, ви будете щорічно цвісти.

ПОШИРЕНІ ЗАПИТАННЯ

Чи потрібно мальви обрізати на зиму?

Мальви — це приголомшливі квіти, які дають вертикальні стебла яскравого цвітіння з літа до осені. Їхнє цвітіння закінчиться наприкінці осені, і рослина потребуватиме певного догляду в наступаючий зимовий сезон. Незалежно від того, чи вирішите ви почекати, поки мальва висадить насіння, чи хочете негайно видалити зів’ялі квіти, вам слід зрізати стебла мальви та листя близько до землі наприкінці осені. Також доцільно додати додатковий шар матеріалу біля основи рослини, щоб захистити коріння від замерзання. Сорти мальви вважаються дворічними або багаторічними, тому здорова рослина принесе вам повторне цвітіння в наступному сезоні.

Те, що ваші мальви закінчили цвісти, не означає, що ви повинні відмовитися від них. Або дайте їм просіяти насіння, або зріжте їх, залишаючи їм воду та поживні речовини, щоб насолоджуватися повторним цвітінням.

Вирощуючи мальву у своєму дворі, ви також повинні знати про іржу мальви, яка є хворобою, яка пошкоджує листя та може поширюватися на інші рослини.

Прокрутка до верху