ткань на стенах

Тканина на стінах в якості декора

Тканина як матеріал для декорування стін

Люди постійно прагнуть не тільки покращити та прикрасити своє житло, але й зробити його неповторним. Тому на сьогоднішній день виробляється така кількість найрізноманітніших оздоблювальних матеріалів. При цьому саме для обробки стін випускається їх найбільше число. Один із таких матеріалів це тканина на стінах. Так, саме тканина, яка призначена для декорування стін. Цей матеріал представлений на продаж у рулонах, ширина яких дорівнює 3 метрам. Але при цьому кожен має можливість індивідуального замовлення.

Існує два способи декорування стін цією тканиною, перший спосіб полягає у натягуванні тканини на каркас, а другий у її наклейці на поверхню стін.

Наклейка тканини вимагає ретельної підготовки поверхні стін, тому що навіть найменший перепад сильно впадатиме в очі. Під час ремонту слід дотримуватися всіх санітарних норм і правил.

Для наклейки тканини на стіни в приміщенні має бути кімнатна температура та середня вологість, і, крім того, у цій кімнаті не повинно бути протягів.

Починати обклеювання потрібно від кута з просуванням до протилежного боку, при цьому клей потрібно наносити тільки на стіну, а тканину відразу ж вирівнювати.

Натягування тканини не вимагає такої значної підготовки поверхні, як у випадку з обклеюванням.

Єдине, що це зведення рівного каркаса. Цей спосіб хороший не тільки тим, що він може здійснюватися навіть на дуже нерівних стінах, які покриті тріщинами, але й маскування комунікацій. Наприклад, маскування електропроводки, яку можна легко заховати за тканиною. Що стосується матеріалу для виготовлення каркасу, то для цього може використовуватись і металопрофіль, і дерев’яні бруски.

Для кріплення тканини на дерев’яні бруски каркаса, можна використовувати меблевий степлер, що стосується кріплення на металевих напрямних, то тут знадобиться саморізи з широким капелюшком.

Прокрутити вгору