5 типових помилок при ремонті

Якщо ви вирішили оновити своє житло, щоб уникнути переробок, ознайомитеся з найпоширенішими помилками, а також методами їх вирішення.

Перша помилка – ремонтні роботи без проекту.

Безперечно, щоб скласти цей проект, потрібно звернутися до фахівців, витративши при цьому велику суму грошей. Якщо ви не бажаєте звертатися до фахівців, розробіть проект самостійно, посилаючись на будівельні правила та норми. Це дуже складний процес, завдяки якому ви зможете уникнути численних помилок, які стосуються електропроводок, комунікацій та багато іншого.

Друга помилка – це незнання особливостей каналізації та водопроводу.

При переносі ванни або миття далі від каналізаційного розведення обов’язково необхідно дотримуватися чітких перепадів висот – 2-6% щодо довжини. Інакше погано працюватиме слив, а також забезпечені постійні засмічення. Це правило дуже актуально для ванни, у якої слив розташовується низько. У такому разі його необхідно підняти.

Третя помилка – це замуровування повітроводу, опалювальних стояків і глухий заклад газової розводки.

Закритий доступ до труб може пошкодити гарне оздоблення будинку, якщо виникне аварійна ситуація, що стосується житлового будинку в цілому. Щоб дістатися до зони пошкодження, аварійна служба зруйнує обробку без роздумів.

Четверта помилка – це непродуманість особливостей стін, підлоги та стелі.

При переплануванні приміщення необхідно враховувати, які навантаження здатна витримати нова стіна. Застосування гіпсокартонної перегородки може бути недостатнім, якщо в майбутньому ви плануєте вішати на неї громіздкі полиці. У разі необхідно її зміцнити. Якщо говорити про статеве накриття, необхідно зробити стяжку, а також чітко визначитися, де буде покладена плитка, де лінолеум, а де плитка.

П’ята помилка – неправильна послідовність робіт.

Всі ремонтні роботи повинні починатися з комунікацій, після проводяться роботи зі стінами (встановлюються вимикачі та розетки), після – стелі та підлоги. Завершальний етап ремонту полягає у оздоблювальних роботах.

Прокрутка до верху