obnovlenie-parketa

Оновлення паркету коли стоїть, коли вже немає.

Як відомо, паркет дуже дорогий натуральний матеріал, який може дозволити собі не кожен.

При правильному догляді та оновленні паркету термін його служби становить більше десяти років, але рано чи пізно все одно на паркеті з’являються тріщини чи інші дефекти.

Деякі проблемні місця, що з’явилися на паркеті, можна спробувати видалити самотужки без фахівця.

При сильних ушкодженнях паркету не варто його оновлювати. Тут потрібно викликати бригаду майстрів та довіритися дорогому обладнанню.

Якщо дошки паркету здулися, все покриття потрібно перестелити, і іншого варіанту немає. Повна заміна паркету здійснюється тільки в тому випадку, якщо дерево почало гнити і вже не ремонтується.

Для самостійних ремонтних робіт потрібна спеціальна шпаклівка по дереву та лак із простим наждачним папером. Краще придбати дорогий лак, оскільки він захистить поверхню та експлуатація паркету до наступного ремонту буде довше.

Лаків для оновлення паркету існує кілька видів і кожен має свої властивості. Отже, при ремонті паркету потрібно отримати консультацію з лаків у спеціаліста чи продавця.

Насамперед, щоб закласти дрібні тріщини використовується шпаклівка по дереву, але після її застосування потрібно за допомогою лінійки та шила зробити імітацію стиків. Імітацію швів потрібно робити тільки після того, як шпаклівка висохне, а далі покрийте поверхню декількома шарами лаку.

 — Якщо паркет почав хитатися, можна просто забити дошки цвяхами і зашпаклювати отримані поглиблення для естетичного вигляду.

 — Скрип паркету можна усунути, знявши плінтус і поставивши клини. Через деякий час клини потрібно підганяти під стики, поки скрип повністю не зникне.

Описані дефекти можна усунути власними силами, але якщо ви не маєте належного досвіду, то легше звернутися до професіоналів, оскільки паркет матеріал дорогий.

Прокрутити вгору