stil-kontemporari-v-interere_2

Контемпорарі в інтер’єрі – найкраще в одному стилі

Безперечно, підхід до перетворення свого житла у техніці контемпорарі дає простір фантазії.

stil-kontemporari-v-interere

У великому фаворі доповнення (які насправді добре продумані), що підкреслюють стилістику, у вигляді цікавої та незвичайної оббивки меблів, завіс на вікна, які дають можливість сильно здивувати гостей і домочадців.

Стиль контемпорарі, на думку мистецтвознавців, перегукується з модернізмом, і, крім того, цей дизайн увібрав у себе всі інновації сьогодення.

Кожна сучасна людина хотіла б зробити зі своєї квартири тиху обитель, де панують порядок, умиротворення. І стилістика контемпорарі покликана допомогти у цій справі. Мало того, не одній людині захотілося б перетворити свій будинок на місця, де зустрілися б старі підвалини та нові тенденції. Ось ще одна причина використовувати стиль контемпорарі, що ніколи не виходив з моди в інтер’єрі, адже в основному, завдяки йому, в приміщенні стане комфортно, а всі речі в синтезі створять досконалу гармонію.

stil-kontemporari-v-interere_1

Цей спосіб оформлення житла, сповнений скромної простоти, доступний, лояльний, не вимагатиме дорогих вкладень. Безперервно він покращується, з інших стилів переймаючи найцінніше.

Якщо порівнювати з іншими напрямками, цікавий та самобутній стиль контемпорарі в інтер’єрі з’явився нещодавно.

Цікаво, що він безперервно розвивається, поступово видозмінюючись, і це здорово. Можна сказати, що контемпорарі часто використовує зонування простору. Здійснюється візуальне розмежування приміщення. Якщо ви не дуже захоплюєтеся класикою, а цінуєте прямі лінії, мінімалізм, модні речі, сяючу сталь, хромоване скло, шляхетне дерево, камінь, то краще вибрати не що інше, як контемпорарі.

stil-kontemporari-v-interere_3

Як добре виглядають глянцеві стелі, точкове підсвічування, килими або ковролін, приховані карнизи, дивани простої форми.

Основоположники дизайну пропонують для способу оформлення приміщень у техніці контемпорарі меблі з ДСП МДФ, а також сюди, як думають дизайнери, по-любому підійдуть вироби зі звичайної деревини, ЛДСП, металу, скла та кольорового пластику. Для японського інтер’єру насиченого невибагливістю будуть доречні системи зберігання речей, приховані та відкриті місця для зберігання дрібниць, стелажі, полиці.

Ключовою ознакою сповненого абстрактності та простоти стилю контемпорарі в інтер’єрі є демократичність і цілком прийнятні ціни на ремонт.

Прокрутити вгору