кухня в стиле хайтек

Кухня в стилі хай-тек

На думку більшості дизайнерів, найкращим варіантом оформлення кухні є стиль хай-тек, що заперечує все натуральне на благо найчистішої естетики.

Грубо цей стиль можна визначити як пропаганду скла, металу, високих технологій та крайнього конструктивізму.

На відміну від своїх конкурентів такий стиль привабливий для кухонної зони, насамперед, завдяки гармонійному поєднанню з різноманітними технологічними пристроями, що активно застосовуються на сучасній кухні. Ще однією перевагою є візуальне розширення оформленого в цьому стилі простору, що є особливо актуальним для малогабаритних приміщень. Такий стиль найчастіше вибирають прихильники активного способу життя, які небайдужі до останніх віянь дизайнерської думки.

На перші позиції при плануванні кімнати у стилі хай-тек виходять мінімалізм та лаконічність, тому заздалегідь необхідно виключити всі зайві елементи, які можуть зіпсувати загальне враження.

Прямі лінії і різкі форми, незважаючи на холодність, дають прекрасне поєднання простору і світла, а мінімалістський декор і ідеальні пропорції предметів виглядають тут гармонійно.

Декоративними елементами в такому оформленні можуть виступити всілякі кріплення та металеві деталі, так і крани та всілякі технологічні елементи, які господарям часто хочеться навпаки сховати. Блиск металевих поверхонь стане важливим аспектом гри світла, на якій зазвичай роблять акцент хай-тек дизайнери.

Колірна гамма стилю зазвичай однотонна. Нерідко використовують контраст – червоний та синій, білий та чорний, чорний та червоний тощо.

Не варто забувати і про освітлення – хорошим варіантом буде приховане підсвічування або світильники, вмонтовані безпосередньо в меблі. Меблі в свою чергу повинні бути багатофункціональними і максимально комфортними (з характерним дизайном). Доречним буде використання великої кількості сучасної техніки, яка витримана в єдиному стилі.

Коментарі