Ваша кухня виглядатиме більшою за допомогою цих 5 практичних порад

Ці поради зроблять вашу кухню функціональним і дуже практичним приміщенням.

Одним із недоліків життя в місті є те, що простору зазвичай мало. Це, звісно, ​​означає розміри кухні, але це кімната, де ми готуємо всю їжу, це також одна з кімнат, у якій ми проводимо найбільше часу. Тому вкрай важливо, щоб ми намагалися зробити цей простір приємним і комфортним. Ключове слово тут саме таке: простір. Неважливо, якщо вам здається, що ваша кухня замала, у цій статті є 5 порад, які допоможуть використовувати кожен дюйм і зробити вашу кухню дивовижною.

1. Відкриті стелажі

Відмова від громіздких ящиків може значно змінити вигляд маленької кухні : вона отримує більше повітря і створює відчуття, що площа розширюється. Відкриті стелажі добре підходять для мінімалістичних кухонь , і їх також можна вважати порожніми. У будь-якому випадку, ми радимо вам ставитися до них як до простору для творчості: ви можете змінювати те, що ви виставляєте на полиці, залежно від настрою, пори року або якщо ви купили нові баночки для спецій чи приправ, було б шкода сховати їх за дверцятами якихось полиць.

2. Посуд яскравих кольорів

Якщо на вашій маленькій кухні мало місця, вибирайте посуд з душею, а не тільки з користю. Красиві речі не слід складати за дверцятами полиць, але їх можна легко залишити на полиці або на прилавку, щоб вони одночасно служили прикрасою.

3. Таблиця

Логіка може підказати нам, що без кутів круглий стіл може здаватися менш практичним, тому що на підлозі буде менше місця. Але насправді круглий стіл зазвичай вміщує більшу кількість людей. Ще одна перевага такого столу в тому, що така конфігурація не виглядає такою важкою, як квадратний стіл.

4. Дрібна побутова техніка

Помітна техніка часто займає багато місця на маленькій кухні. Кращим варіантом може бути врізання приладів, оскільки вони менш помітні. Інша можливість – поставити більший холодильник або хоча б морозильну камеру в іншому місці. Таким чином, на кухні можна мати лише невеликий холодильник , який не здається громіздким. Це може бути як вбудований холодильник, так і модель в стилі ретро.

5. Візок для зберігання

Це може бути рішенням для тих, хто мріє мати кухонний острів, але через брак місця не може собі його дозволити. Візок для зберігання дуже практичний завдяки своїй мобільності. Деякі моделі можна скласти, що полегшує зберігання, коли вони не потрібні, і забезпечує додатковий простір.

Коментарі