Як прикрасити ТВ-консоль як справжній дизайнер

Прикрасити телевізійну консоль – непросте завдання, оскільки ваша телевізійна консоль – це не чисте полотно. Кожна деталь має прикрасити ваш простір, не відволікаючи від справжнього творця: екрану телевізора. І що ще більше ускладнює, ваш декор має добре виглядати поруч із телевізором — увімкненим чи вимкненим.

Тому ми звернулися прямо до експертів за порадою. Ми запитали чотирьох дизайнерів інтер’єру, як оформити телевізійну консоль , і вони дали багато порад — деякі класичні, деякі несподівані, і всі їх легко відтворити вдома.

  01з 10

  Повісьте телевізор над консоллю

  Встановлення телевізора на стіну — проста справа. Це звільняє місце на консолі та полегшує перегляд телевізора. І, за словами наших експертів, ви хочете повісити його досить близько до консолі.

  Встановлення телевізора на стіну — це правильний шлях. Вам потрібно лише 3-6 сантиметрів дюйми між нижньою частиною телевізора та верхньою частиною консолі.

  02з 10

  Зведіть до мінімуму декор

  Можливо, виникне спокуса завантажити телевізійну консоль декором, але не підтримайте бажання.

  Якщо телевізор підвішено на правильній висоті над консоллю (а це нижче, ніж вважає більшість людей), скористайтеся підходом «менше — краще». Стопка книг на журнальному столику, невелика рослина, можливо, один значущий об’єкт — тоді подумайте».

  03з 10

  Тримайтеся подалі від фотографій у рамках

  У світі дизайну інтер’єру фотографії в рамці є завершальним штрихом. Але коли прикрашають телевізійну консоль, вони є великим ні-ні.

  Жодних фотографій у рамці на верхній частині консолі. У вас там уже є телевізор, це гігантська картинка. Вам не потрібно більше зображень, щоб конкурувати з цим.

  04з 10

  Тримайте обладнання поза полем зору

  Тримайте непривабливі речі, які необхідно мати, як-от пульти дистанційного керування, шнури та контролери відеоігор, подалі від вашої консолі.

  Телевізійна консоль повинна мати місце для зберігання речей, коли вона не використовується, щоб верхню частину можна було присвятити кільком особливим предметам декору. Це не повинно бути місцем для пультів дистанційного керування, контролерів та ігор, тому що вся мета медіа-консолі полягає в тому, щоб зберігати такі предмети. 

  05з 10

  Обміняйте свої динаміки на звукову панель

  Люди часто використовують консоль як поверхню для колонок. Завжди використовуйте звукову панель, яку можна встановити під телевізором, а не розміщуйте динаміки на консолі. Таким чином, ви можете не використовувати обладнання на консолі та звільнити місце для гарнішого декору. 

  06з 10

  Розфарбуйте свою консоль у цікавий колір

  Замість того, щоб розставляти свою телевізійну консоль зухвалими акцентами, перетворіть консоль на особливий ефект. Пофарбуйте всю консоль і виділіть її як акцент у декорі. Це менше візуального безладу, ніж мати купу речей зверху.

  А якщо ви не любитель кольору, Крістофер рекомендує додати текстуру за допомогою ротанга, сітки або оновленої фурнітури.

  07з 10

  Виберіть декор, який не заважатиме вашому огляду

  Одна поширена помилка, яку люди роблять, прикрашаючи телевізійну консоль? Розміщувати забагато речей або надто високих предметів, які конкурують з телевізором.

  Нехай ваша схема декору буде гладкою, простою та короткою. І посуньте високі деталі з боків вашої консолі, щоб вони не закривали ваш телевізор.

  08з 10

  Запасіться кабельними магістралями

  Якщо на ваших стінах залишилося кілька шнурів, закрийте їх кабельними канатами — гладкими смугами, спеціально розробленими для приховування шнурів.

  Кабельні канали проходять через шнури та охоплюють їх ідеально прямими лініями. Деякі варіанти навіть можна пофарбувати, тому ви можете підібрати їх до своєї стіни, і ніхто ніколи їх не побачить.

  09з 10

  Обмініть свою консоль на вбудовану

  Замість того, щоб купувати окремо стоячу телевізійну консоль, купіть вбудовану. Кімната виглядатиме набагато довершенішою з вбудованою консоллю, ніж з окремою консоллю. Це інвестиція, але вона має величезний вплив.

  Ви можете оснастити вбудований усім необхідним простором для зберігання — і ви навіть можете оснастити індивідуальну шафу розсувними дверцятами, які приховують ваш телевізор, коли ви ним не користуєтеся.

  10з 10

  Залиште верхню частину консолі порожньою

  Це може здатися революційним, але насправді ви можете залишити свою телевізійну консоль без декорацій . Ключ до мультимедійної консолі полягає в тому, що все потрібно прибрати. Тримай верх вільним.

  Зосередьте свою декоративну увагу на іншому місці. «Стилізуйте інші місця в кімнаті, щоб створити візуальний інтерес далеко від консолі», — додає вона.

  Прокрутити вгору