15 функціональних та шикарних ідей для TV зони у вашій кімнаті

Колись телевізори з плоским екраном вважалися більмом на оці, а тепер вони стали центром уваги у більшості житлових кімнат. Як стильно приховати всі ці непривабливі дроти та аксесуари? Подивіться, як провідні дизайнери демонструють телевізори, не жертвуючи стилем.

Плаваючий острів

Ця сучасна мультимедійна стіна оснащена вбудованими плаваючими білими шафами, які забезпечують гладке та стильне рішення для зберігання речей у невеликій вітальні. Плаваючі елемент органічно вписується в стіну, дозволяючи простору виглядати і почуватися повітряно.

Еко-стиль

Натуральні матеріали та кольори меблів, килимів та віконних покриттів створюють безтурботну атмосферу у вітальні цього пляжного будиночка. Красива медіа-консоль під телевізором не тільки доповнює чудовий дизайн кімнати, але також забезпечує функціональність та приховує всі дроти та шнури, що йдуть у комплекті з технікою.

Додати трохи фарби

Цей вбудований розважальний модуль — лише те, що потрібне цій вітальні. Синьо-сірий відтінок модуля красиво маскує телевізор із великим екраном та допомагає приховати шнури, даючи домовласникам місце для демонстрації важливих скарбів.

Створіть свою точку фокусування

Ця вбудована медіа-шафа з горіхового дерева, розташована під телевізором, ідеально поєднується з дизайном вітальні та не відволікає увагу від вогнища каміна. Необов’язково, щоб телевізор над каміном був центром вашої вітальні, як це передбачає простір.

Подумайте про висоту

Довга низька шафа для медіа не дозволяє телевізору зайняти місце у цій маленькій вітальні. Якщо у вас дуже низький диван або ви не хочете дивитися на телевізор, подумайте про консоль, розташовану ближче до підлоги.

Переробити існуючу стінку

Якщо придбання нового модуля зберігання ТВ не планується, подумайте про перепрофілювання наявного. Сільський вигляд цієї білої консолі приносить еклектичний відтінок у цю вітальню і додає текстуру простору.

Створити куточок

Якщо у вас є ніша у вітальні, спробуйте додати до ніші комод. Цей медіа-куток між двома вікнами – ідеальне місце для медіацентру.

Виготовити на замовлення

У цій спеціальній вбудованій конструкції є місце для телевізора, сховища мультимедіа, лавки для читання та полиць для зберігання важливих речей. Така нестандартна річ може бути дорогою, але, зрештою, вона того варта.

Вибирайте окремі конструкції зберігання

Якщо ви цінуєте чарівність і функціональність вбудованих модулів, але не хочете замовляти їх, то окремий комод — відмінний варіант. Ці прості в установці стелажні системи представлені в різних стилях та конфігураціях, що дає можливість встановлювати їх самостійно.

Не змінюй свого стилю

Ця вітальня оформлена в синьо-зеленій палітрі кольорів і просто чудова в стилі середини століття. Консоль для телевізора чудово вписується в неї завдяки синій передній панелі та візерунку у стилі ретро. Не забувайте про свій стиль, вибираючи меблі для свого приміщення.

Зробіть езону ТВ стильною

Облаштовуючи свою вітальню, подумайте, як можна стильно збільшити місце для зберігання речей. Найпрекрасніше у великих антикварних предметах, таких як цей сервант – це величезна кількість місця для зберігання, яке вони можуть додати в будь-який простір, а також зробити стильний акцент.

Сховай це

У цьому сімейному житловому просторі є індивідуальні шафи, які трансформуються, щоб відкрити як телевізор, так і розкладний стіл. Приголомшлива конструкція від підлоги до стелі – ідеальне місце для зберігання речей, які інакше відволікали б від чіткої та чистої естетики кімнати.

Зробіть акцент

У цій білій вітальні є дзеркальна медіа-шафа, яка забезпечує практичність, не жертвуючи витонченим відчуттям кімнати. Його красиві дзеркала надають гламурності та візуально врівноважують камін.

Спробуйте простоту ліній

Ця медіа-шафа є сучасним підходом, який надає індивідуального вигляду простору. Дизайн прямокутників витончений та обтічний. Оскільки деякі частини закриті, у домовласників є місце для зберігання непривабливих аксесуарів, що йдуть у комплекті з телевізорами та аудіосистемами.

Використовуйте комод

Використання комода як сховища мультимедіа — чудовий спосіб втілити у життя ваше дизайнерське бачення за обмеженого бюджету. У цьому предметі є багато місця для пультів дистанційного керування та ТВ-боксів, а також він привносить тепло у дизайн цього житлового приміщення.

Прокрутити вгору