Як встановити мелодію дзвінка на телефоні

Як показує статистика, сьогодні все більше користувачів смартфонів ставлять свої телефони на беззвучний режим або просто використовують вібрацію без звукового супроводу. А ті, хто включає сигнали, здебільшого залишають стандартну музику – ту мелодію, яка встановлена ​​у заводських налаштуваннях.

У той же час, якщо ви любите слухати цікавіші мелодії, отримуючи дзвінки або повідомлення, можна вивчити налаштування та поставити рингтон, який викликає у вас приємні асоціації. Правила налаштувань у більшості сучасних смартфонів схожі та відрізняються хіба що у моделях, які працюють на різних операційних системах. Перед тим, як купити телефон в Mobileplanet з гарантією в Одесі, заздалегідь вивчіть, як користуватися гаджетом, що вам сподобався.

І одним із важливих параметрів є зміна повідомлень на телефоні, оновлення рингтона для дзвінків та загальне налаштування параметрів звуку. І ми розглянемо докладніше кожен із цих факторів.

Мелодія дзвінка

Як поміняти рінгтон на телефоні

Отже, ви боїтеся пропускати важливі дзвінки. Тому беззвучний режим – не ваша історія. Однак однакові сигнали, які спочатку встановлені для дзвінків, вас також не влаштовують. Як, наприклад, перебуваючи у натовпі людей, зрозуміти, що дзвінок надходить саме на ваш смартфон? Тільки встановивши особливий, вибраний саме вами рінгтон. І тут правила та дії можуть відрізнятися залежно від того, на якій операційній системі працює смартфон:

  1. Якщо у вас iPhone, незалежно від моделі або серії, перейдіть в налаштування смартфона. Відкрийте розділ Звуки та тактильні відчуття. Тут ховаються налаштування гучності, мелодій, режиму вібрації тощо. Далі все просто: натискаєте на Мелодія, після Нова мелодія. У смартфоні є кілька різних мелодій, і ви можете встановити їх, прослухавши кожну. Якщо хочете поставити як рінгтон, наприклад, свою улюблену пісню, перейдіть в магазин iTunes Store, купити рингтон і поставте його як мелодію дзвінка або повідомлення.
  2. Для телефонів Андроїд також можна провести налаштування рінгтона. Просто зайдіть у Налаштування, виберіть розділ Звуки та вібрації. Перед вами з’явиться список доступних мелодій. Якщо хочете використовувати пісню як рінгтон, попередньо придбайте її в Google Play. У магазині представлено тисячі хітів на будь-який смак. Просто сплатіть мелодію, і вона завантажиться на ваш смартфон.

Значок Google Play Music

Як здійснюється налаштування системних звуків на телефоні

Важливим є також налаштування комфортної для вас гучності звуку, що стосується всіх сигналів: дзвінків, повідомлень, оповіщень, будильника тощо. Їх можна встановити через налаштування. Відкрийте їх та знайдіть розділ Гучність та звуки. Перейшовши в нього, ви зможете:

  1. Поставити гучність будильника. Пересуваючи повзунок, підбирайте рівень гучності, який вас точно розбудить, проте не злякає з ранку.
  2. Встановити гучність дзвінків. Також можна додатково додати, наприклад, вібрацію. Так ви, напевно, не пропустите дзвінок.
  3. Вибрати відповідну для вас гучність повідомлень та оповіщень.

У цьому розділі ви можете здійснювати налаштування беззвучного режиму, вибрати гучність для таймера тощо. Також тут є перелік базових мелодій для кожної з цих функцій. Ви можете обрати запропоновані виробником смартфона сигнали. Вони часто відсортовані за тематикою: повільні, бадьорі тощо.

Такий індивідуальний підхід до налаштувань звуку на смартфоні зробить його експлуатацію максимально комфортною. А сам телефон – справді практичним та функціональним.

Прокрутити вгору