Як зупинити ріст бур’янів у тротуарній плитці – 5 швидких і простих способів уберегти під’їзну дорогу від бур’янів

Матінка-природа – жорстока володарка. І хоча ми хочемо просто насолоджуватися видами, запахами та цвітінням наших рослин і простору на відкритому повітрі, натомість більшість із нас витрачає свої вихідні на роботу над тим, як зупинити ріст бур’янів у бруківці. 

Звичайно, ми розуміємо, що знати, як знищити бур’яни, важливо, коли у вас є будь-який зовнішній простір. Але до того часу, як ви навчитеся видаляти бур’яни з патіо, навчання того, як зупинити ріст бур’янів у під’їзній доріжці або на іншій ділянці вашої власності, може зайняти величезну кількість часу, зусиль та енергії, які ви, ймовірно, не захочете. витрачати на, ну, бур’ян! Однак хороша новина – це трохи простіше, ніж розробка того, як позбутися бур’янів у гравію.

Однак ви будете раді дізнатися, що можете зберегти бруківку. І хоча бур’яни завжди намагатимуться зробити все можливе, щоб створити магазин у вашому саду та навколо нього, є способи запобігти їхньому росту. 

Як зупинити ріст бур’янів у бруківці

Бур’яни в бруківці можуть бути справжньою проблемою. Вони не тільки неприємні на вигляд, але й можуть завдати величезної шкоди, якщо їх залишити напризволяще. Ось чому ми зібрали кілька природних засобів, які збережуть вашу тротуарну плитку від бур’янів і шкідливих хімікатів. РЕКОМЕНДОВАНІ ВІДЕО ДЛЯ ВАС…ЗАКРИТИ

1. Очистити після прополки

Щоб зупинити ріст бур’янів у тротуарній плитці, спочатку потрібно позбутися самих бур’янів. Але чи знаєте ви, що виривання бур’янів може призвести до зростання їх ще більше? Це тому, що бур’яни поширюються через свої насіння, і, витягнувши їх вгору, це насіння може зрушити з місця та змусити їх потрапити в тріщини вашої бруківки. 

Щоб цього не сталося, важливо очистити бруківку після видалення бур’янів, і є кілька способів зробити це. Нам особисто подобається цей скребок і щітка, оскільки він пропонує інструмент для видалення бур’янів, щоб зішкребти бур’яни з щілин у вашій тротуарній плитці, і щітку, щоб змести будь-який надлишок в одному зручному інструменті.  

Просте підмітання віником також може допомогти, оскільки це видалить будь-яке насіння, яке могло впасти на бруківку. Але ви можете навіть піти ще далі та використати одну з найкращих мийних машин високого тиску на ринку, щоб справді проникнути в закутки та щілини вашої бруківки. 

Це видалить усі залишки насіння, але важливо розуміти, чому деякі речі ніколи не слід чистити за допомогою мийки високого тиску. І хоча ви можете очистити тротуарну плитку за допомогою мийки високого тиску, ви не можете робити це надто часто, оскільки це може пошкодити розчин, який утримує блоки на місці.

2. Посипати содою

Хоча є багато речей, які ви не повинні чистити харчовою содою, ця незамінна шафа для магазину може творити чудеса, якщо ви хочете знати, як зупинити ріст бур’янів на бруківці. 

Бур’яни ненавидять харчову соду, тому вона стає вашим найкращим другом, незалежно від того, чи хочете ви прополоти свій під’їзний шлях чи сад і зупинити їхнє зростання. Суміш харчової соди і води не тільки пом’якшить бур’яни, але й знищить їх з коренем.

Просто посипте содою тротуарну плитку, налийте трохи води й легко витягніть її. Коли ви це зробите, ви повинні бути вільні від бур’янів на деякий час. Але це завжди гарна ідея використовувати це як профілактичний захід щомісяця або близько того, щоб переконатися, що погане насіння не проросте. 

3. Використовуйте білий оцет

Існує так багато способів використання різних типів оцту, але, безсумнівно, білий оцет є нашим улюбленим. І хоча ви можете витратити гроші на хімічний засіб для знищення бур’янів, навіщо вам це робити, якщо у вас, мабуть, уже є дешева натуральна альтернатива у ваших кухонних шафах?

Наносіть його безпосередньо на бур’яни або націлюйте на ділянки, де бур’яни схильні до росту. Білий оцет кращий, ніж використання різких хімікатів, оскільки він менш імовірно пошкодить вашу бруківку, але є настільки ж ефективним.

и навіть можете налити білий оцет і мило для посуду в пляшку з пульверизатором і також збризнути на бур’яни. Засіб для миття посуду допоможе оцту прилипнути до бур’янів, переконавшись, що оцет діє магічно і вбиває їх з коренем. Потім просто витягніть їх. 

4. Використовуйте солону воду

Бруківка з блоків є притулком для бур’янів, оскільки щілини між блоками створюють ідеальні умови для росту. Якщо ви хочете зупинити ріст бур’янів у вашій тротуарній плитці, ваше завдання — зробити її якомога небажанішою. І ви можете використовувати для цього солону воду. 

Змішавши сіль і воду у співвідношенні 1:3 і виливши в тріщини, ви можете знищити будь-яке насіння, яке може прорости, а також будь-які бур’яни, які вже починають рости. Однак важливо зазначити, що це не остаточне виправлення.

Щоб переконатися, що ви можете якомога довше утримувати бур’яни, спробуйте повторювати цей процес кожні 3-4 тижні – і, можливо, ви захочете зробити невелику підгодівлю після дощу. 

5. Повторно ущільніть бруківку

Хоча блокова бруківка є міцним варіантом для під’їзних шляхів і садових патіо, вона не є непереможною. З плином часу розчин між блоками може розвалитися. Це часто спричинено віком, суворою погодою та навіть корінням бур’янів. 

Коли з’являються ці тріщини, не займе багато часу, і ще більше бур’янів вторгнеться в цей простір. Ось чому важливо повторно ущільнити бруківку, якщо ви бачите видимі тріщини та відсутні шматки. Звичайно, завжди переконайтеся, що ви очищаєте від бур’янів і ретельно очищаєте бруківку перед цим. 

Коли ви впевнені, що ваша тротуарна плитка чиста, ви можете звернути свою увагу на фугову суміш. Доки ви дотримуєтеся конкретних інструкцій для продукту, який купуєте, ви можете бути спокійні, знаючи, що ви зробили все можливе, щоб зупинити ріст бур’янів у бруківці. 

Цей тип піску твердне, коли він намокає, створюючи бар’єр, який перешкоджає росту бур’янів. Це також допомагає стабілізувати блоки, зменшуючи ймовірність їх зміщення та утворення розривів.

поширені запитання

ЯК НАЗАВЖДИ ЗУПИНИТИ БУР’ЯНИ В БРУКІВЦІ?

На жаль, немає способу назавжди зупинити бур’яни в тротуарній плитці, оскільки ці нещадні рослини завжди знайдуть спосіб дістатися, куди вони хочуть. Але є незліченна кількість способів знищити бур’яни в тротуарній плитці, а також численні методи, щоб спробувати зупинити їхнє зростання. 

Найпростішим варіантом є регулярне видалення бур’янів і прибирання внутрішнього дворика, щоб запобігти осіданню насіння та проростанню між проміжками. Виривання бур’янів і повне видалення кореня є важливими для боротьби з бур’янами за допомогою бруківки. Регулярна перевірка та ручне видалення бур’янів може допомогти запобігти їх поширенню та створити міцнішу кореневу систему.

Коли ви це зробите, ви можете зосередитися на обробці блокової бруківки речами, які бур’яни абсолютно ненавидять. Звичайно, ви можете використовувати хімічні засоби, але використання харчової соди, оцту та солоної води може дати той самий ефект. 

ЧИ СІЛЬ ЗУПИНЯЄ БУР’ЯНИ В БРУКІВЦІ?

Так, бур’яни ненавидять солону воду. Солона вода не тільки знищить будь-які бур’яни, які є у вашій тротуарній плитці, але й допоможе запобігти зростанню бур’янів у майбутньому. 

Однак важливо зазначити, що це не постійне рішення. Якщо ви хочете якомога довше зупинити ріст бур’янів на бруківці, завжди варто поливати бруківку солоною водою щомісяця, особливо після дощу. 

Сподіваюся, тепер у вас є всі інструменти, щоб назавжди вигнати ці бур’яни.

Прокрутка до верху