Чи вбиває харчова сода бур’яни? Експерти діляться, як використовувати її у дворі

Є кілька речей, які засмучують більше, ніж ті бур’яни, які постійно повертаються після того, як ви намагаєтеся їх видалити.

Знати , як позбутися бур’янів, важливо, якщо ви хочете видалити небажані насадження зі свого двору. Але чи думали ви, що повсякденні предмети можуть бути відповіддю на вашу проблему? Використання харчової соди може допомогти вам знищити бур’яни на вашому подвір’ї та покласти край вашим помилкам із прополкою.

Ми поговорили з експертами, щоб дізнатися, чи харчова сода вбиває бур’яни та як її ефективно використовувати.

На думку експертів, ви справді можете використовувати харчову соду, щоб швидко знищити бур’яни на своєму подвір’ї.

Харчову соду можна використовувати для знищення бур’янів, але потрібно бути обережним, оскільки вона може вбити інші рослини, з якими вона контактує.

Вміст натрію в харчовій соді робить її ефективним знищувачем бур’янів, однак вона також може вбивати інші рослини, тому важливо знати, як знищувати бур’яни, а не рослини.

Харчова сода, якщо її використовувати для боротьби з бур’янами, вважатиметься невибірковим типом боротьби з бур’янами. Це означає, що незалежно від того, чи це бур’яниста рослина, чи, наприклад, трав’яниста рослина, харчова сода матиме однакову дію як на бажані, так і на небажані види рослин.

Харчова сода вбиває рослини через вміст солі в харчовій соді. Сіль висушує рослину, ускладнюючи поглинання вологи рослиною, що призводить до загибелі.

Як використовувати соду від бур’янів

Ви можете використовувати харчову соду, щоб видалити бур’яни з гравію та газону, але при цьому будьте обережні, щоб знищити бур’яни, а не траву.

Це ідеально підходить для використання на доріжках і під’їздах. Ви просто посипаєте харчову соду товстим шаром, а потім змітаєте її в щілини. Це має знищити будь-які дрібні бур’яни, які вже є, і запобігти появі нових.

Використовуючи цей метод, ви можете легко видалити бур’яни з бруківки за допомогою харчової соди, помістивши продукт безпосередньо на бур’яни та в тріщини та прогалини, де можуть з’явитися бур’яни.

Іншим методом було б змішування харчової соди з водою для створення розчину, який можна наносити на бур’яни за допомогою пульверизатора. Цей метод допоможе харчовій соді прилипнути до листя цільової рослини.

Ви можете зробити знищувач бур’янів із харчової соди, щоб обприскати бур’яни або ділянки, де ви хочете запобігти появі бур’янів. Інші інгредієнти, які підходять для спреїв, включають використання оцту для знищення бур’янів і мило для посуду.

Оцет кислий, що також може допомогти висушити цільові рослини. Додавання до суміші засобу для миття посуду може допомогти краще зчепити суміш для обприскування з бур’янами.

Незалежно від того, чи наносите ви харчову соду безпосередньо на бур’яни, чи використовуєте розчин для розпилення, вам слід почекати з використанням харчової соди для знищення бур’янів до сухої погоди, щоб переконатися, що продукт ефективний і не змивається.

Після смерті ви можете використовувати свої основні садові інструменти, як-от садову прополку, щоб видалити бур’ян і запобігти проростанню нового.

ПОШИРЕНІ ЗАПИТАННЯ

Скільки харчової соди потрібно для знищення Бур’янів?

Для дрібних бур’янів вам не потрібно багато харчової соди, щоб знищити їх, і ви побачите результати, просто посипавши їх зверху харчовою содою.

Для більших бур’янів, які важко контролювати, може знадобитися повторне застосування, щоб повністю знищити більші зразки бур’янів.

Якщо ви робите розчин для обприскування бур’янів, використання приблизно однієї чашки харчової соди на один галон води має зробити суміш достатньо потужною для боротьби з бур’янами.

Позбутися бур’янів може бути складно, але харчова сода може зробити це набагато простіше. Є багато інших предметів домашнього вжитку, які можуть допомогти вам з бур’янами на вашому подвір’ї, зокрема використання окропу для знищення бур’янів і використання горілки для знищення бур’янів.

Прокрутити вгору