Який утеплювач краще обрати для будинку

Утеплювачі для будинків можуть бути різного виду і відрізнятися по своїм експлуатаційним характеристикам. Разом зі спеціалістами thermalin.com.ua розглянемо, якими утеплювачами для будинків користуються українці, зокрема мешканці міста Луцьк та Волині. 

Популярні утеплювачі для будинків серед українців

Існує кілька типів утеплювальних матеріалів для будинків, якими найчастіше користуються мешканці України. Який саме вибрати утеплювач, залежить від ряду факторів, у тому числі від:

  • клімату конкретного регіону;
  • бюджету на придбання матеріалу;
  • типу будівлі, де буде проводитися утеплення;
  • екологічних умов. 

Нижче розглянемо популярні в Україні види утеплювачів.

Мінеральна вата

Широко використовується для теплоізоляції приміщень, як зовнішньої, так і внутрішньої. Виготовляється з волокон каменю чи скла. Має високі теплоізоляційні властивості і відрізняється вологостійкістю. Є поширеним матеріалом для утеплення приміщення, який часто використовується в подібних проектах. 

Пінополістирол і екструдований пінополістирол

Є легкими та ефективними у використанні утеплювачами. Легко встановлюються і відрізняються високими теплоізоляційними властивостями. Використовуються для теплоізоляції стелі, стін та підлоги. 

Пінополіуретан і пірогенований пінополіуретан

Мають гарні теплоізоляційні характеристики та використовуються для утеплення різних частин будинку. Виготовляються у вигляді плит, піни і спрею. Відрізняються легкістю у використанні та приємною для більшості замовників ціною. 

Целюлозна вата

Є екологічно чистим теплоізоляційним матеріалом. Виготовляється з переробленого газетного паперу та подібних паперових відходів. Вимагає додаткового захисту від вогню. Тому використовувати її треба обережно, з дотриманням правил техніки безпеки. 

Термопанелі та утеплений фасад

Це комплексні системи, які включають утеплювачі, фіксатори та зовнішнє покриття. Широко використовуються для теплоізоляції приватних будинків, кафе, ресторанів. Забезпечують теплоізоляцію та декоративне оздоблення фасаду приміщення. 

Який саме вибрати утеплювач, вирішувати безпосередньо замовнику. Треба пам’ятати, що вибирати такі матеріали слід з урахуванням бюджету, потреб в енергозбереженні, регіону та інших конкретних вимог. При виникненні питань з вибором утеплювача, завжди можна проконсультуватися зі спеціалістами виробника Термалін. 

Прокрутити вгору