10 безпечних для кішок рослин, які не токсичні та дуже гарні

Коти за своєю природою цікаві, і якщо вам коли-небудь доводилося витягувати свого пухнастого друга з комори, шафи чи навіть ящика комода, ви знаєте, що мало речей може відмовити кота від того, що він хоче. Але хоча більшість предметів домашнього вжитку нешкідливі для них, багато кімнатних рослин нешкідливі. Зміїні рослини, мирні лілії, плющі та більш звичайні кімнатні рослини насправді токсичні для котів і можуть завдати серйозної шкоди (навіть смерті), якщо їх з’їсти або проковтнути. Лілії — найсерйозніші кривдники — навіть вода у вазі небезпечна для котів. Ось чому так важливо вибирати рослини, безпечні для кішок.

Купуючи кімнатні рослини, найкраще звернутися за порадою до професіоналів, і більшість онлайн-магазинів часто мають розділ «безпечно для тварин». Хорошим емпіричним правилом є те, що папороті та повітряні рослини є безпечними рослинами для кішок, але вам слід уникати будь-якого виду плюща чи різновиду філодендрона. Ви також можете вирощувати будь-який вид котячої м’яти або котячої трави (наприклад, пирій) у контейнерах у приміщенні — і ваш вихованець буде любити вас вічно, якщо ви це зробите.

Це не означає, що всі популярні кімнатні рослини заборонені. Насправді існує ряд красивих рослин, безпечних для котів, які можна виставляти, не побоюючись отруєння. Ми не можемо гарантувати, що ваша кішка не буде жувати листя або не зіпсуватиме ґрунт у горщиках, але ми гарантуємо, що вона не захворіє, коли це зробить. Попереду ми виділимо 10 найпопулярніших рослин, безпечних для котів, які можна вирощувати та демонструвати у своєму домі.

1. Купуйте сукуленти Бонні кучерявий павук

Дар, який продовжує дарувати, рослини-павуки відомі тим, що їх легко розмножувати. Ви можете продовжувати пересаджувати його діток, щоб виростити ціле сімейство папоротей.

2. Хойя ‘Silver Splash’, Висяча

Одна з небагатьох рослин, безпечних для кішок, хойя чудово підходить для підвісних кашпо і потребує поливу лише двічі на місяць. Просто тримайте його подалі від полиці або від землі, якщо не хочете, щоб ваш кіт возився з листям.

3. Мале оливкове дерево підвіконня

Найкраще для будинків з яскравим сонячним світлом і достатньою вологістю, оливкові дерева мають гарне листя та можуть виростати більше п’яти футів у висоту. Помістіть своє оливкове дерево в теплий куток і остерігайтеся надмірного поливу.

4. Рожевий горошок ( Hypoestes phyllostachya )

Трохи вибаглива, ця декоративна рослина, безпечна для кішок, родом із Південної Африки, Східної Азії та Мадагаскару, вимагає ретельного догляду. Використовуйте піддон для поливу знизу вгору. Це забезпечує йому потрібну вологість, не замочуючи листя.

5. Велике Грошове Дерево

Грошове дерево l0w-maintenance, яке, як кажуть, приносить удачу та багатство, є ідеальною рослиною для будь-якого порожнього куточка вашого дому, щоб створити гарну атмосферу та ще краще фен-шуй. Він любить світло і не вибагливий до поливу.

6. Салонна пальма

Незважаючи на свою тропічну назву, салонна пальма насправді невибаглива при слабкому освітленні та не потребує догляду.

7. Живий корінь

Досить невибагливі у догляді рослини пілеї пускають десятки крихітних монетоподібних вусиків. Незважаючи на те, що це безпечна рослина для котів, ми рекомендуємо помістити її в недоступне для пухнастика місце, оскільки стебла досить крихкі.

8. Карликове бананове дерево

Ця рослина, безпечна для тропічних кішок, досягаючи висоти трьох футів, може давати справжні банани за оптимальних умов.

9. Калатея

Не лякайтеся, якщо ця вражаюча рослина за одну ніч згорнеться. Подібно до молитовних рослин, калатея розкриває і закриває листя зі сходом і заходом сонця.

10. Кактус «Казковий замок підвіконня

Як будь-який сукулент, цей кактус любить світлий і сонячний куточок. Він стійкий до посухи і не любить сирих, тому поливайте його тільки тоді, коли грунт повністю висохне. Він ідеально підходить для полиць або столиків, де ваш пухнастий друг випадково не вколеться.

Прокрутка до верху