10 порад з прикраси великої вітальні

Ми всі одержимі великими кімнатами та великим простором, але, чесно кажучи, наявність занадто великого простору може стати проблемою. Буває важко заповнити весь цей простір так, щоб воно виглядало зв’язковим і не здавалося незручним.

На щастя, ми маємо 10 прикладів великих віталень (і відповідні поради за стилем), які обов’язково допоможуть вам орієнтуватися у великому просторі. Робіть нотатки та будьте готові переставити меблі. 

1. Створіть межі за допомогою великого килима

У великих просторах і, зокрема, у дизайні з відкритою концепцією немає поділу між кімнатами. Створення відмінностей між областями змушує все виглядати навмисно. Килимок з великою площею створює параметри та візуально закриває простір, не дозволяючи дизайну перетікати в інші частини вашого будинку.

2. Будьте сміливішими у ваших дизайн-ідеях

У той час як невеликі приміщення можуть здаватися приголомшливими через декор, великий простір може впоратися з надмірним дизайном. Ця чудова вітальня може похвалитися ефектним червоним диваном, килимком з принтом, люстрою та безліччю декоративних журнальних столиків. Зробіть його гармонійним з відповідними відтінками та тонами всюди, наприклад, червоний диван, корали, подушки та рожеві освітлювальні прилади.

3. Правильне висвітлення

Немає сенсу мати велику вітальню, коли темні кути зазвичай вирушають на задній план. Будьте обережні з освітленням, щоб ваші великі дизайнерські ідеї були добре освітлені з усіх боків. Ця вітальня включає стильні підвісні стелі і освітлення галереї вздовж стіни, щоб кожна частина кімнати отримала належну увагу.

4. Поміняйте 1 великий диван на 2 – меншого розміру

Хоча у великій вітальні можна розмістити негабаритну L-подібну секцію, краще поміняти її на два менші дивани. Планування виглядає більш вишуканим та заповнює кімнату, сприяючи розвагам.

Поставте дивани віч-на-віч і розмістіть журнальний столик між ними і два крісла збоку, щоб отримати стільки ж (якщо не більше) місця для сидіння, скільки на великому г-подібному дивані.

5. Використовуйте громіздкі вбудовані модулі

Вбудовані модулі можуть займати багато місця, але коли ви маєте вільне місце, саме час додати індивідуальний дизайн. Такий сучасний розважальний центр, як цей, з елементами з дерева та мармуру, приховує всі сліди електрошнурів та надає багато місця для зберігання та демонстрації вашого улюбленого декору.

6. Створіть кілька відпочинкових зон

Якщо одна зона відпочинку недостатньо заповнює ваш простір, додайте ще одну. У цій електичній вітальні у вінтажному стилі є дві окремі зони відпочинку з власними диванами, стільцями, журнальними столиками та килимами, щоб заповнити цей негабаритний простір.

Зв’яжіть все це разом за допомогою єдиної колірної схеми та додаткових елементів дизайну.

7. Збільште і так велике

Якщо ваша вітальня може похвалитися великим простором, пограйте з пропорціями та додайте предмети, які ще більше подовжують вашу кімнату. Довга консоль з подовженим диваном і такими предметами, як довгий камін, підкреслять вашу і так простору вітальню.

8. Завжди будьте готові до додаткових місць

Велика вітальня та розваги йдуть пліч-о-пліч. Якщо ви знаєте, що ваш негабаритний простір швидко заповнюється друзями та сім’єю, ми рекомендуємо завжди мати додаткові місця для розміщення ваших гостей.

Османські сидіння, розташовані під консольним столом, та зручні подушки на вбудованій лаві біля вікна дозволять вашим гостям відчути себе як удома, навіть якщо на дивані мало місця.

9. Шаленство з принтами

Принти можуть заповнювати невеликі простори, але, на щастя для вас та вашої негабаритної вітальні, у вас є багато місця, щоб пограти з ними. На величезних квадратних метрах ви можете поєднувати ахроматичні візерунки з леопардом, клітиною та абстрактним мистецтвом.

10. Грайте із текстурами

Коли назва гри – простір, текстура завжди буде гарною ідеєю. Такі елементи, як зелень, пампасна трава та кімнатні рослини, а також текстиль, такий як штори та подушки, у поєднанні з натуральними елементами, такими як дерево та бетон, зігрівають великі простори і не дають їм виглядати порожніми чи суворими. Тепер з’єднайте їх усі разом в одному просторі, і ви отримаєте схвалену дизайнером вітальню, подібну до цієї.

Прокрутити вгору