5 дорогих колірних комбінацій щоб миттєво зробити будинок більш розкішними

До дорогих колірних поєднань дизайнери зараз звертаються найбільше. Інтер’єрний циферблат тенденцій налаштований на простори, де ви відчуваєте себе чудово, які випромінюють пишність, яка є водночас розкішною та привабливою, дозволяючи вам згорнутися калачиком і відчувати себе комфортно, водночас створюючи відчуття, що ви живете своїм найкращим життям.

Але для того, щоб отримати це дороге відчуття саме так, тони повинні бути ідеально поєднані, кольори контрастні найбільш виваженим чином. Збалансовуючи ідеї кольорів кімнати, важливо включати варіації відтінків та інтенсивності. І саме ця взаємодія є тим, де справді виникає поняття розкоші, трюк, який ці дизайнери точно знають, як правильно застосувати.

1. Темно-рожевий і оливково-зелений

Відчуття розкоші в цій вітальні від чиказької фірми з дизайну інтер’єрів Studio Sven походить не лише від округлих форм акцентованих крісел або дивана Camaleonda. Фактично, це поєднання глибокої темної троянди на дивані та витончених оливково-зелених стін, доросле оновлення класичної схеми декору в горохово-зеленому та рум’яно-рожевому кольорах.

Причина, по якій вони виглядають дорого разом, полягає в тому, що обидва кольори ідеально й уважно поєднуються. Ми ніколи не цураємося яскравих кольорів, але ключове значення має знання, як їх збалансувати. Цей дім почався з нейтрального текстурного фону і чорних столярних виробів, що дозволило видатним відтінкам відчути себе вражаючими та реалізованими. Сливовий диван, прикрашений дорогоцінними каменями, є найбільш насиченим, при цьому має трохи світловідбиваючого характеру. Замшева окантовка зеленого крісла Gorilla є ступенем нижче за тональністю та м’якістю, тоді як оливкова мохерова спинка стільця має достатньо кольору, щоб об’єднати палітру воєдино та доповнити яскравіші тони в просторі.

2. Гірчиця і чирок

Туалетні, мабуть, найвеселіші місця в домі, де можна надати дорогого декору. Саме тут фантазія може розгулятися, будучи кімнатою, в якій гості не затримуються, але завжди пам’ятають, чи добре це зроблено. Дизайнер інтер’єру застосувала теорію колірного колеса, намагаючись створити розкішну схему.

Колірна палітра дамської кімнати нагадує чудове настінне покриття Pineapple Frond у кольорі Ochre від Soane. Я хотів зробити акцент на насиченому кольорі з обробкою, щоб надати паперу більше яскравості, щоб кімната була енергійною, а не похмурою. Синій і жовтий є протилежностями на колірному колі, тому, хоча ця комбінація гірчиці та бірюзового злегка зміщується, кожен має достатню насиченість, щоб підбадьорити один одного, надаючи кімнаті відчуття розкоші.

3. Біло-кремовий

Повністю білий простір може виглядати холодним або клінічним. Цілком кремова кімната, як правило, не має достатньої варіації тону, щоб відчувати себе цікавою, натомість читаючи як одну ноту. Але, як показує ця кремова вітальня, спроектована каліфорнійською студією Design Hutch, об’єднайте їх у пару, і ви отримаєте дороге поєднання кольорів, одночасно тепле та багатошарове. 

Це багатошаровий простір. Він наповнений великою кількістю м’яких нейтральних тканин, які привносять щось своє на стіл. Моєю основною метою було створити світлу та простору кімнату, але щоб вона не «розлетілася», я її обтяжив великою кількістю фактури та нейтральних тонів. Я обов’язково змішав типи білих тонів і різноманітні текстури. Навіть тканина абажура більше схожа на кремовий, який допомагає надати кімнаті загального теплого сяйва. 

І саме те тепло, коли ти в ньому, здається дорогим. Як тонкий кремовий кашеміровий светр або шарм білого смокінгу. 

4. Чорний, білий і колір фуксії

Розкіш цього домашнього офісу походить не лише від великого столу та вражаючих світильників, а й від кольору фуксії, використаного на столярних виробах, доповнення, яке здається дорогим насамперед тому, що дуже незвично бачити його таким великим. Це означає, що все тут було зроблено на замовлення, а отже, розкішне – навіть якщо той самий відбиток можна нанести за допомогою потрібної банки фарби.

Ми вибрали рожевий, оскільки це улюблений колір клієнта. Однак хитрість, щоб зробити це здавалося дорогим, полягала в насиченості цього глибокого відтінку. Ми протестували кілька кольорів на місці, і точно були деякі інші відтінки рожевого, яких ми уникали, але виглядали надто молодіжно або надто яскраво. Золота фурнітура надає шафі розкішного блиску та пом’якшує текстурований і більш світлий рожевий килимок.

5. Червоно-білий

Останнім часом було багато дискусій про несподівану теорію червоного кольору та про те, як крапка кольору робить кімнату миттєво дорожчою. Але що, якщо ви максимально використаєте цю передумову? Чиказька студія завершила архітектуру цього будинку, використовуючи глибокі відтінки малинового кольору, щоб справді підкреслити висоту стін, змусивши око помітити весь цей простір. Це був дуже дорогий на вигляд крок. 

Але щоб червоний колір не став занадто схожим на розкіш 1970-х років – подумайте про червону доріжку з глибоким ворсом поруч із диванами з червоного оксамиту – додавання білих штор створює більш сучасне відчуття, не применшуючи пишності. Він прорізає яскравість червоного, трохи ковзає, що лише робить основний відтінок ще багатшим і, так, дорожчим.

Прокрутка до верху