6 найкращих варіантів підлогових торшерів для вітальні

Висвітлення може створити чи зруйнувати простір. Хороша схема освітлення задає настрій, допомагає нам зосередитися чи розслабитися, а експерти кажуть, що гарне освітлення навіть змушує нас краще почуватися і свій дім. 

І, мабуть, найпрацьовитіший із усіх джерел світла — це торшер. Ці гламурні робітники конячки світу освітлення вважаються «робочими вогнями», але вони також створюють масу візуального інтересу. Давайте проллємо світло на торшери і як вибрати найкращий варіант для вашої вітальні.

Торшери особливо хороші для освітлення в місцях, які, як відомо, є складними – ми говоримо про центр кімнати і темні кути – але вони дійсно проявляють себе в невеликих приміщеннях з низькими стелями. Високий торшер може обдурити погляд та підкреслити справжню висоту кімнати, особливо на відміну від низьких меблів для сидіння. 

Торшери є святою Грааль домашнього декору тому, що вони водночас і декоративні, і функціональні. З практичної точки зору їх можна встановити без електрика, вони практично не займають місця і їх легко переміщати, що робить їх відмінним вкладенням в декор як для орендарів, так і для домовласників. Ось шість найкращих варіантів та стилів торшерів, які висвітлять вашу вітальню прямо зараз. 

1. Індустріальний стиль – хром, мідь та змішаний метал у головних ролях

Індустріальний, але ніжний. Лампи з полірованого, зістареного та змішаного металу підходять для багатьох просторів, особливо для тих, у яких багато скла, цегли, бетону та міських елементів. Тут зібрані всі складові приголомшливого теплого індустріального інтер’єру, у тому числі цей класичний дуговий торшер із матового металу. Цей торшер максимально використовує свій продуманий дизайн та нахиляється над диваном, щоб забезпечити робоче світло. 

2. Сучасний стиль

Виберіть лампу з обтічними формами та деталями, якщо стиль вашого інтер’єру тяжіє до сучасного та сучасного декору. Тонка основа з плафоном у формі барабана добре виглядатиме в цих просторах і не придушуватиме решту декору.

3. Еклектика у моді

Це скульптура чи світло? Це і те, й інше! Якщо ви не любите нічого більше, ніж вносити сміливий елемент у всі предмети декору, ви знаєте, що робити, коли доходить до торшерів. Зручна настільна лампа, яка сама по собі є витвором мистецтва? Так будь ласка!

4. Класика – торшер-тренога

Цей простір показує, наскільки універсальним та яскравим може бути торшер на штативі. У той час як всі предмети, представлені тут, чудові, цей класичний торшер-тренога просто тримає все разом.

5. Парні торшери для обрамлення простору

Ці стильні лампи, що обрамляють диван і витвори мистецтва, створюють ефектний вигляд. Лампи, як і парні кавові столики, не ідентичні, але, незважаючи на невідповідність пар, загальний ефект згуртований та цікавий. А симетрія завжди радуватиме око.

6. Стиль та зміст

Покладіть яскравий торшер у кут і в межах легкої досяжності від дивана для всіх ваших потреб у робочому освітленні. Цей торшер, безумовно, є продуманим доповненням до декору вітальні, що є одночасно корисним та стильним. 

Прокрутити вгору