многофункциональная мебель

Багатофункціональні меблі для сучасних просторів

Трансформовані та багатофункціональні меблі – це мрія всіх любителів сучасного дизайну.

багатофункціональні меблі

Робоча зона, прикрашена геометричними фігурами, чудово справляється зі своєю метою зосередити увагу підлітка на заняттях. Але здійснивши невеликі маніпуляції робоча зона перетворюється на спальне місце та місце відпочинку. Також цей модуль може використовуватися як додаткове, гостьове спальне місце.

багатофункціональні меблі1

Маленьким дітям завжди не вистачає місця та особистого простору для ігор та розваг, зберігання своїх іграшок та книг. Цей блок багатофункціональних меблів спрямований саме на збереження максимального вільного простору для дітей. Родзинкою є розкладне ліжко на другому рівні зі сходами, що може легко стати складовою якоїсь дитячої гри.

багатофункціональні меблі2

Вітальня – вдень. Спальня – вночі. Хто б міг подумати, що такий вузький стелаж за спинкою дивана може зберігати в собі повноцінне двоспальне ліжко.

багатофункціональні меблі3

Забудьте про громіздкі ліжка вчорашнього дня, які займали більшу частину кімнати. Це сучасне рішення багатофункціональних меблів збереже дуже багато місця вдень, а вночі подарує Вам повноцінне двоспальне ліжко з узголів’ям.

багатофункціональні меблі4
багатофункціональні меблі5

Насправді крихітний пристінний столик, раптом стає обіденим столом на 10 персон. Це просто дивно! 

багатофункціональні меблі6

Сучасна стінка з розсувною системою приховує за медіацентром розкладне спальне місце. Думаємо, кожен студент мріяв би встановити собі такий модуль меблів.

багатофункціональні меблі7

Просторий офіс розгортається зі звичайної невеликої шафи. Ці багатофункціональні меблі чудово підійдуть для людей, які працюють вдома і дорожать квадратними метрами свого житлового простору. 

багатофункціональні меблі8

Це приголомшливий багатоцільовий блок для підлітків. Два ліжка, одне ховається за комп’ютерним столом, друге поруч над книжковими полицями. Чудове рішення для спільної кімнати дітей.

багатофункціональні меблі9

Сучасна вітальня має сюрприз – диван складається, ліжко розкладається. Ідеально підходить для несподіваної компанії друзів.

Прокрутити вгору