многофункциональная мебель

Багатофункціональні меблі – компактний житловий куб (відео)

Швейцарський дизайнер, переїхавши до своєї квартири-студії, зрозумів, що місця для зберігання катастрофічно не вистачає.

Оскільки вона творча, то місце для зберігання потрібно було багато, а також там потрібно було вмістити бібіліотеку, ліжко, шафу, телевізор і багато іншого. Тобто. потрібна була незвичайна та багатофункціональна меблі.

Було ухвалено рішення створити житловий куб із усіма необхідними елементами у маленькій квартирі. На бокових полицях розмістилася колекція вінілу, телефізор, одяг та взуття. Зверху на кубі було організовано спальне місце для гостей або місце для відпочинку та читання.

Квартира-студія не дуже гнучкий простір і потрібно було переосмислити весь простір та меблі всередині, щоб залишити вільне місце та адаптувати площу під усі потреби мешканців. 

багатофункціональні меблі1

Ці компактні багатофункціональні меблі є дуже ефективним способом використання простору, а також збільшують функціональність і оновлюють візуальну привабливість.

Темний корпус куба, роблячи акцент на ваші книги, речі та декор. Елегантна мінімалістична форма дозволяє легко розміщувати все необхідне. 

багатофункціональні меблі3
багатофункціональні меблі4
багатофункціональні меблі5
Прокрутити вгору