Чи корисна міцелярна вода для вашої шкіри?

Для більшості людей догляд за шкірою означає щоденне використання одних і тих самих продуктів. Ось чому так важливо правильно підібрати склад. Як мінімум, ваша повсякденна процедура зазвичай повинна включати засіб для очищення обличчя, сироватку з антиоксидантами, легкий зволожуючий крем і сонцезахисний крем з високим SPF.

Проте все частіше експерти пропонують додавати міцелярну воду до свого плану догляду за шкірою. Використовувана замість традиційного миючого засобу або на додаток до нього, міцелярна вода приносить користь шкірі, видаляючи забруднення, запобігаючи подразненню шкіри та зберігаючи природні жири вашої шкіри.

Що таке міцелярна вода?

Міцелярна вода – очищуючий продукт, в якому основними активними очисними компонентами є зважені у воді міцели.

Міцели — це крихітні хімічні структури, агреговані з молекул ліпідів, здатні витягувати бруд і масляні забруднення з поверхні шкіри.

У складі м’яких миючих засобів, очищеної води та зволожувачів міцелярна вода не потребує інтенсивного фізичного тертя об шкіру, щоб розкрити свій потенціал, тому навряд чи викличе стрес для чутливої ​​шкіри та спровокує побічні реакції, такі як подразнення чи запалення.

Думайте про міцелярну воду як про зволожуючу м’яку воду. Він кондиціонує шкіру, притягує бруд і жир зі шкіри та залишає молекули, які притягують воду.

Як діє міцелярна вода?

Міцелярна вода очищає від забруднень і видаляє макіяж, бруд і жир, захищаючи та зберігаючи природну гідратацію шкіри. Знання того, як правильно використовувати міцелярну воду, гарантує, що ви щоразу отримуєте найкраще очищення.

Стандартний метод передбачає протирання обличчя ватним диском, змоченим у міцелярній воді, і зміну стільки ватних дисків, скільки потрібно, поки останній не залишиться білим. При нанесенні на поверхню шкіри міцели оточують частинки бруду (включаючи зовнішні забруднення, такі як макіяж). забруднювачі навколишнього середовища та ті, що пов’язані з природними процесами шкіри, такими як шкірне сало та піт) і зніміть їх, притягнувши до ватного диска.

На відміну від інших видів миючих засобів, таких як пінки, гелі чи гідрофільні олії, міцелярні води можна використовувати як універсальний засіб для зняття макіяжу.

Він допомагає видалити залишки засобів для тонування обличчя, таких як тональні креми, консилери, пудри для кріплення тощо. Він також досить м’який, щоб використовувати його на делікатних ділянках, таких як навколо очей і губ, допомагаючи змити туш, підводки, тіні, і губні помади, не викликаючи дискомфорту чи ризику подразнення та поколювання.

5 переваг міцелярної води

1. Легко знімає макіяж

Видалення макіяжу є однією з головних цілей догляду за шкірою, для вирішення яких була розроблена міцелярна вода.

Це допомагає швидко й легко видалити барвники та жирні залишки з косметичних засобів, без необхідності ретельного втирання та без видалення чи пошкодження навіть найчутливішої шкіри епідермісу.

Оскільки шкіра навколо очей, як правило, тонша та більш схильна до пошкоджень, багато людей кажуть, що міцелярна вода є їхнім продуктом для м’якого видалення водостійкої туші.

Не всі засоби макіяжу, косметики та забруднення навколишнього середовища так легко видаляються м’яким засобом для очищення шкіри.

Деякі можуть залишати липкий, жирний або жирний наліт після змивання лише міцелярною водою. Оскільки міцели є м’якими миючими засобами, вони не завжди можуть ретельно видалити густий макіяж або сильну жирність. Тим не менш, вони добре справляються з базовим повсякденним макіяжем. і бруд, який накопичується на поверхні шкіри протягом звичайного дня.

2. Це корисно для всіх типів шкіри

Виготовлена ​​з м’якими поверхнево-активними речовинами, які не подразнюють вашу шкіру, міцелярна вода корисна для всіх типів шкіри, включаючи суху шкіру, жирну та чутливу шкіру.

Надмірне миття сухої та нормальної шкіри призводить до великої трансепідермальної втрати води, викликаючи сухість, стягнутість, лущення та подразнення. Жирна та комбінована шкіра реагує на агресивні поверхнево-активні речовини посиленням активності сальних залоз, щоб захистити її вологий бар’єр від розлуки.

Чутлива шкіра може бути як сухою, так і жирною, але також відомо, що вона легко пошкоджується та реагує на косметику та фізичні чинники, тому ніжний засіб для зняття макіяжу та миючий засіб має вирішальне значення для підтримки її гарного самопочуття. Міцелярна вода не навантажує шкіру та допомагає уникнути будь-яких перелічених екстремальних ситуацій, залишаючи вашу шкіру чистою та заспокоєною.

3. Це робить вашу шкіру суперчистою

Міцелярна вода зробить вашу шкіру більш зволоженою, ніж якщо ви використовуєте більш жорсткий миючий засіб, але експерти кажуть, що зазвичай вона все одно робить вашу шкіру надзвичайно чистою.

Міцелярна вода була спеціально розроблена для змивання поверхневих забруднень, таких як основний макіяж, надлишок шкірного сала та щоденний бруд. При нанесенні на шкіру міцели діють як магніт. Вони вловлюють бруд і жири та відтягують їх від шкіри, запобігаючи повторному відкладенню та накопиченню забруднень на поверхні шкіри та закупорці пор, міцелярна вода допомагає звільнити вашу шкіру з м’якою ефективністю та мінімальним тертям.

4. Зберігає вашу шкіру зволоженою

Експерти відзначають, що не тільки інгредієнти, які містяться в міцелярній воді, допомагають зволожити шкіру, але й інгредієнти, яких не вистачає : зокрема, подразнюючі спирти, які можуть висушити шкіру та пошкодити шкірний бар’єр.

М’яка миюча дія міцел сприяє делікатному очищенню, не позбавляючи шкіри її природних жирів і не порушуючи її бар’єр вологи. Гліцерин є зволожувачем, який притягує молекули води, допомагаючи шкірі утримувати вологу та зменшувати сухість. Така формула продукту дозволяє шкірі підтримувати оптимальний рівень зволоження, зменшуючи ризик подразнення та зберігаючи її м’якою та еластичною після очищення.

Це може призвести до покращення стану шкіри в довгостроковій перспективі — відновити баланс вашої шкіри, не позбавляючи її сухості.

5. Добре подорожує

Це також засіб для очищення, який можна брати з собою куди завгодно.

Міцелярна вода обов’язково повинна бути в дорожній аптечці, тому що вона не вимагає обов’язкового змивання і, отже, доступу до проточної води. Правильно складена міцелярна вода виробляється зі збалансованим рН, що робить її розчином 3-в-1 для очищення вашої шкіри на ходу, допомагаючи зняти макіяж, очистити щоденне забруднення, а також тонізувати та освіжити шкіру, поповнюючи її вологою.

Міцелярна вода проти тонера: у чому різниця?

Міцелярна вода і тонік виглядають схожими і наносяться одним і тим же способом, але експерти відзначають, що між цими двома продуктами є відмінності.

Тонер, як правило, має в’яжучу основу, тобто на основі спирту або альфа-гідроксикислоти, тоді як міцелярна вода зволожує воду із зваженими молекулами олії. Міцелярна вода ніжніше до вашої шкіри, особливо якщо у вас чутлива шкіра.

Окрім різних формул, міцелярна вода та тонік створені для досягнення різних цілей догляду за шкірою.

Міцелярна вода спрямована на очищення, видалення макіяжу, бруду та шкірного жиру зі шкіри. Тоніки, навпаки, зосереджені на нормалізації pH шкіри після очищення. Тому, незалежно від вашого типу шкіри та процедури очищення, використання тоніка відразу після очищення має вирішальне значення для підтримки здоров’я шкіри.

Чи є недоліки у використанні міцелярної води?

Найбільший потенційний недолік полягає в тому, що міцелярна вода забезпечує неадекватне очищення. Водостійкий макіяж і залишки бруду можуть потім застоюватися на поверхні шкіри, провокуючи закупорку пор, подразнення та запалення. Це більш імовірно у людей з дуже жирною шкірою.

Загальна рекомендація для людей з жирною та комбінованою шкірою полягає в тому, щоб завершити етап очищення водорозчинною пінкою або гелем, щоб упевнитися, що небажаних залишків не залишиться та не пошкодить вашу шкіру.

Люди з сухою та нормальною шкірою можуть довіряти своїм відчуттям, вирішуючи, чи потрібне додаткове очищення. Водорозчинний миючий засіб можна пропустити, якщо шкіра виглядає чистою та не липне. Якщо шкіра виглядає недоглянутою та роздратованою, швидше за все, міцелярної води недостатньо для видалення всіх залишків бруду.

Незважаючи на те, що міцелярна вода створена як м’яка та ніжна, вона все одно містить миючі речовини, які можуть викликати подразнення шкіри у людей з дуже чутливою шкірою. Людям із високореактивною шкірою слід бути обережними та негайно змивати продукт, якщо виникає будь-який дискомфорт.

Прокрутка до верху