8 продуктів, які допомагають розгладити зморшки

Коли мова йде про догляд за шкірою, ми здебільшого думаємо про продукти та сироватки, які наносяться на поверхню, допомагаючи освітлити та покращити колір обличчя. Але ми можемо багато зробити всередині, що також може вирішити проблеми шкіри, і це стосується того, що ми їмо. Так, за словами лікарів, деякі продукти дійсно можуть допомогти розгладити зморшки.

Певні продукти — особливо цілісні продукти рослинного походження — багаті на вітаміни та антиоксиданти, які підтримують шкіру. Вживання їх може допомогти покращити еластичність шкіри, що допомагає зменшити появу зморшок.

Хоча немає жодної їжі, яка чарівним чином стерла б зморшки чи інші ознаки старіння, ви, звичайно, можете використовувати свій раціон як лінію захисту, щоб мінімізувати їх появу. Читайте далі, щоб дізнатися про вісім продуктів, які слід збільшити споживання, якщо ви шукаєте засіб від зморшок.

1. Червоний болгарський перець

Першим у списку продуктів Пінто-Гарсія, які можуть полегшити появу зморшок, є червоний болгарський перець.

У них багато вітаміну С, який є антиоксидантом, який стимулює вироблення колагену, і капсантин, який допомагає захистити від сонячних променів. Обидва ці інгредієнти допомагають зберегти шкіру підтягнутою, зволоженою та молодою.

2. Кавун

Інші яскраво-червоні фрукти та овочі, як-от кавун і папайя, є чудовими джерелами лікопіну. Цей органічний пігмент є різновидом антиоксиданту, який також надає їжі яскравий червоний відтінок.

Антиоксидант значно покращив візуальний вигляд тонких ліній, зморшок і пружності, серед інших характеристик. Учасники приймали капсули Lycomato, які отримують з іншого червоного фрукта: помідорів.

Інше дослідження, яке розглядало існуючі дослідження, також дійшло висновку, що багата лікопіном їжа запобігає або пом’якшує розлади старіння, зокрема, допомагає зі зморшками, збільшуючи здоров’я колагену в шкірі.

3. Брокколі

Брокколі — ще один овоч, який варто вводити в більшу кількість страв. Брокколі чудово підходить для вашої шкіри, оскільки, як і червоний перець, вона багата вітаміном С.

Вітамін С бере участь у виробленні колагену. З віком наша шкіра може почати в’ялитися, а колаген — це білок у шкірі, який надає їй еластичності та пружності, а також може допомогти з в’ялою шкірою та зменшити зморшки.

4. Мигдаль

Не великий любитель овочів? Не бійтеся: мигдаль також необхідний для зменшення зморшок, а також темних плям.

Мигдаль є чудовим джерелом здорових омега-3 жирних кислот і вітаміну Е, обидва з яких важливі для здорової шкіри.

Ті, хто їв горіхи як перекус, мали статистично значуще зменшення виразності зморшок. Через 16 тижнів у цих жінок спостерігалося 15-відсоткове зменшення, а через 24 тижні – 16-відсоткове зменшення.

5. Морква

Нас вчать, що морква корисна для підтримки гостроти зору, але ви можете не усвідомлювати, що вона також є чудовим засобом для боротьби зі зморшками.

У моркві багато бета-каротину, який перетворюється на вітамін А. Люди можуть визнати вітамін А одним із основних інгредієнтів у місцевих ретиноїдах, оскільки він допомагає зменшити зморшки та розгладити шкіру.

6. Темний шоколад

Хоча фрукти та овочі є життєво важливими для вашого раціону, життя пов’язане з балансом, і, за словами медичних працівників, певні солодощі також можуть покращити зовнішній вигляд вашої шкіри.

Їжте темний шоколад. Темний шоколад наповнений поліфенолами та антиоксидантами та чудово підходить для вашої шкіри.

Однак ви захочете переконатися, що шоколад, який ви берете, містить принаймні 70-80 відсотків какао.

Будь-що менше, ніж це, ймовірно, міститиме занадто багато цукру, щоб це було корисним для вас.

Численні дослідження вивчали вплив темного шоколаду на омолодження, при цьому одне дослідження виявило, що щоденне вживання флаванолів какао покращує зморшки та еластичність шкіри людини», і результати з’являються лише через 12 тижнів.

7. Лосось

Лосось також може мати ефект розгладження зморшок.

Це мій особистий фаворит не лише тому, що він смачний, але й чудовий для вашого мозку.

На вологій шкірі зазвичай менше зморшок, а виловлений лосось може підвищити рівень вологи. Крім того, він вказує на дослідження, які показують, що люди, які їдять дієту, багату омега-3 жирними кислотами, наприклад, виловленого лосося, «мають більш молодий вигляд».

Лосось, виловлений у дикій природі, чудово впливає на ваше здоров’я в цілому, хоч виловлений у дикій природі сорт є тут ключовим. Лосось, вирощений на фермі, може містити морських вошей і не такий здоровий для вас, попереджає він.

Омега-3 жирні кислоти в лососі, виловленому в дикій природі, чудово впливають на ваш мозок, і ті, хто або їсть багато здорової, жирної риби, як-от лосось, або приймає риб’ячий жир, або Добавка B-комплексу — на 30 відсотків знижує ризик хвороби Альцгеймера. Тож це справді чудово.

Ця жирна риба є чудовим природним джерелом ретинолу (попередньо утвореного вітаміну А).

Так, ви можете отримати деякі переваги ретинолу з їжі!

8. Білки колагену

Хоча це більше добавка, також рекомендуємо ввести колагенові білки у свій раціон.

Чому їсти колаген так корисно? Дослідження показують, що жінки, які приймають білкову добавку з колажу, мають міцніші кістки, сильніші м’язи та менше зморшок на обличчі.

Колаген чудово підходить не тільки для вашої шкіри, але [він] також корисний для щільності кісткової тканини та сили м’язів.

Прокрутка до верху